Новак
Kid Connection KC Truck Mixer

Kid Connection KC Truck Mixer

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.52

Ослободете ја слободната и живописна имагинација на детето кога тој или таа игра со овој камион за миксер. Содржи 10 шарени блокови. Миксерот ги става блоковите наоколу додека го возите возилото преку подот. Дел од Kid Connection KC Truck Set, тоа е забавна играчка за повеќето малечки. Овој блок камион се препорачува за деца над 3 години. Тоа прави идеален подарок за мали деца. KID Connection KC Truck Mixer : Вклучени се 10 блока. Помогнете да ослободите живописна имагинација на детето. Камионот за конекција за деца има блокови во миксер што се движи наоколу додека вози возило. Најдобро користени од деца 3 и постари.

Главните карактеристики

Избор на клиент

【Бесплатна комбинација】 Современите софи на сегментот за внатрешен двор можат да ги украсуваат вашит�

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Абелс Хи�

Уникатните индустрии ја поставија сцената за забавна прослава со нашите крем за забави за хартија од кр

Повеќегодишни се враќаат сигурно секоја година Зрела големина : висина 57 ", се шири 58" Цветна боја : длабо�

Сребрени фармерки копродукции Elyse Mid Rise Slim Bootcut фармерки Опуштена верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse има

Пантовата за пижама за пижами за пижами на пижами е дното на пижами со џебови направени од удобно руно Л�

Времето на дневна започнува сега! Лесно е со оваа маица со кратки ракави и салон за шорцеви поставени од

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Овој пар панталони има опуштена фит и права нога што седи малку под половината со засилени двојни колен�

'Llе биде подготвена за каква било авантура на отворено кога ја носи спортската сандала на девојчето со с

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустични декори, како и во совр

Димензии : (л) 10 ”x (h) 2” x (w) 4 ” Заштеда на простор Поставете на широка база, ова 10инчен сад нема да заземе �

Оставете го западниот главен технолошки солиден LED LED да го запали патот низ секоја дождовна бура или ло�

Scroll