Новак
Мама мазна црница од свилена перница од куќиште, кралица, бисер бела

Мама мазна црница од свилена перница од куќиште, кралица, бисер бела

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 223.84

Мадес од 100% од свилена ткаенина од црница, двете страни 19 мама, ткаењето на броењето на низата 350. Свилата е протеинско влакно, кое содржи 18 видови аминокиселини корисни за човечкото тело. Спиењето на свилена перница, не само што ефикасно ги намалува брчките за спиење, туку има и одредени навлажнувачки ефекти на кожата. Висока густина ткаена ткаенина, скриен дизајн на затворање на патент. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење во ладна вода, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. 3 пакувања 19 мама мазна црница од свилена перница за куќиште на двете страни 100% од свилена ткаенина од црница. 19 мама свилена перница за коса и кожа. Дизајн со скриено затворање на патент. Пакетот вклучува 3 парчиња перници, вметнување на перница не е вклучен. Машинско миење или миење на рацете на 30 ° C со помош на соодветно средство за чистење. Земја на потекло : Увезен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Случаи за уникатни поволни цени за перници нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита з�

Уникатните случаи на перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштит

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна тек�

Бидете подготвени за следното спиење со нова сатенска перница и маска за очи поставени од Бетси nsонсон..

Изработено од ткаенина за дамки од Полтер, уникатни поволни перничиња, нуди не само мека и удобна тексту

Облекајте ги вашите перници за кревети со мек 300 броење на конец со памук со главни места 2парчиња 300 нишк

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за карос�

Спијте удобно и лесно одморете се со нашите подобри домови и градини 300нишки со 100% отпорен на памучна бр�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за пово�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за пово�

Veratex, Inc Supreme Sateen 500Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk : Стандардна големина : 20 "x 30 " Големина на кралот : 20 "x 40 " 100 проценти �

Нашата перница е направена од најдобрата 100% памук, што е многу помек и повеќе дише од свила или сатенска

Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба...

Уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени не нудат само мека и удобна текстура, туку и �

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец з

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на договори нуди �

Изработено од 100% високо квалитетна и полиестерска ткаенина, оваа уникатна карирана обвивка за фрлање п�

Нашите свилени перници се направени од 100% 25 мама чиста свила од двете страни, што е меко и мазно, обезбед�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Изработено од 100% полиестерска ткаенина, оваа уникатна декоративна обвивка за перници за фрлање има бој�

Направено од висококвалитетна сатенска свилена ткаенина, уникатната перници за поволни цени нуди не са

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека

Свилата е протеинско влакно, содржи 18 видови аминокиселини корисни за човечкото тело Спиењето на свиле�

Уникатните случаи на перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштит

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, Единствени случаи на перници за каросерија з

Останете уверени : вашите први 30 ноќевања се на нас Направено со екстра мек турски памук за врвно чувств�

Scroll