Новак
Исечете го Topенскиот врвен резервоар за вратот на вратот

Исечете го Topенскиот врвен резервоар за вратот на вратот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Земајќи минимален стил до максимум, плетениот резервоар на Scoop е остварен сон. Одете на сеопфатен сет на близнаци и спарете го со координативниот кардиган (продаден одделно) или тресете ги работите и лизгајте ги преку блуза или мета за неочекуван поп на боја. Исклучиво на. Материјал : 66% рајон/20% најлон/14% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : вграден. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави со тенки ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Малку исечени. В-вратот плетен резервоар за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

КУЕ РЕБЕЛЕ ИВЕТЕ И РАБОТИТЕ ВО ГРАФИЧКИОТ НА БИЛИОТ ИДОЛОТ, изработен во удобен памук и со опуштено вкло

Додадете го WOW факторот со вртење на главата, привлечен и темелно модерен исмејувачки врат од вратот од �

Поставени состаноци заедно Кошулата со плетење на копчето на Scoop го носи вашиот обичен изглед до нови до

Печ работи Блузата со плоштад вратот на Scoop е малку земја и малку рокенрол се користи во полиран бохо ст�

Исечете го женскиот трепет ракав со двојно рафли Летото издание : Врвот на Олприклучокот од лажичка со ф

Овој женски џемпер без ракави со ракави од Scoop е совршен и за носење самостојно или под вашите омилени ка

Одат на девојче со полиран пизаз, блузата со врзана ваза на Scoop го носи стилот Размислете за канцеларија

Ракавите на изјавите се толку сега Поставете ја јачината на звукот со врвот на ракавот за балони на лажи

Инспирирани од Daydreams, ткаениот сплит на врвот на вратот на Scoop со женственост и елеганција Белешните рак�

Убаво печатење и воздушно чувство и го имате совршен селски врв од лажичка Полиран, обичен изглед на кој

Совршена комбинација на професионална и игра, овој печатен врв од лажичка е дизајниран со модерен лак и

Свилен и стилски, оваа врзана јака од јака од рафла од лажичка е задолжително! Направено е од бујна сатен

Исечете го женскиот ракав ракав на плоштад вратот селанец, летна сензација : лесен селанец врвот од лажи

Кога е време, размислете надвор од кутијата со плетење со плескавици Зголемена обична, со софистицирана

Зачудувајќи се за вибрациите, излегувајќи од талент тоа е убавината на плетената туника на Scoop...

Прошетајте на дивата страна во врвот на печатењето на леопардот на Scoop Лесните, опуштени фит и драматичн

Ставете го WOW во вашата гардероба со врвот на Scивовчето на Scoop Стилизирани од рамената или не, ова е чувар

Корицата на иконскиот албум на Abbey Road додава убав спин на вашиот рокенрол стил со оваа графичка маица од

Зачудувајќи се за вибрациите, излегувајќи од талент тоа е убавината на плетената туника на Scoop...

Лажичка блуза со долги ракави за жени лажичка Запознајте ги вашите задолжителни Инспирирајте се со заб�

Симпатична почеток на викендот, полуШеир Хенли Топ на Скап паѓа без напор над вашите омилени кожа со зао

Симпатична почеток на викендот, полуШеир Хенли Топ на Скап паѓа без напор над вашите омилени кожа со зао

Кога е време, размислете надвор од кутијата со плетење со плескавици Зголемена обична, со софистицирана

Симпатична почеток на викендот, полуШеир Хенли Топ на Скап паѓа без напор над вашите омилени кожа со зао

Сраќајќи го изгледот на атлетизмот, високиот пуловер на вратот на Scoop ни ги дава сите чувства Изработено

Овој плетен избор е летна сензација! Резервоарот за џемпери на Scoop може да се облече нагоре или надолу д�

Сјај од ден на ноќ во овој без напор стилски врвот на вратот на вратот од лажичка Воздушно е да ве одржув�

Scroll