Новак
Wynwood Studio Canvas ве чека за сива мода и глам облеки wallидни уметности платно печати розово 12x12

Wynwood Studio Canvas ве чека за сива мода и глам облеки wallидни уметности платно печати розово 12x12

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 217.44

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со чекање за вас Греј од Wynwood Studio Canvas, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис розова нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа производ Тип : Рамка од дрво, бела матка, акрилна трговска марка ликов�

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со Punto Tres од Wynwood Studio Canvas, прекрасно апстрактно wallидно уметн�

Дајте му на вашиот декор на домот уникатен изглед со магично размислување Блу од Винвуд Студио Канвас, п

Арт на платно на Гилберт Клес „Слаба“ Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни

Печатено со мастила со врвен квалитет, овие производи од платно се отпорни на избледени, со цврсти или г�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно отпечатоци 'одозгора јас квадрат' крај�

Тема : животни Стил : Современа проповед Тип : златна украсна рамка, акрилна трговска марка ликовна уметн

Авенија на пистата Авенија цветни и ботанички wallидни уметности платно „златни лисја“ ботаники злато,

000 слики годишно Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Златна плажа трева на работ на песок

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Покрај соработката со ум

Scroll