Новак
Каландра повеќебојно 5'3 7'7 Традиционален килим за област на правоаголник

Каландра повеќебојно 5'3 7'7 Традиционален килим за област на правоаголник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Колекцијата Каландра ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има низок куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Висина на купот : 0,1 ". Само во затворен простор. Моден и еклектичен, овој традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Повеќебојни. Уметнички ткајачи. Наменети да издржат секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно се чисти и одржува, препорачуваме редовно да се празнуваат празнење и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво. Канистерските вакууми без ритами за тепачки се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими, но исто така можете да ја користите рачната прицврстување на исправен вакуум. Функционалниот низок куп дозволува за Погодно поставување на влезови, под мебел и нема да ги попречува вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килими.

Главните карактеристики

Избор на клиент

24 часовна удобност Бони ширина ширина на чевли со кука и лента за јамка е најпогодна за работа...

Lee Riders Women's PlShape Illusions Crossover Crossover Top3 / 4 Sneavestratech Draping за да се издолжат и прикриваат илузии, има засенчување �

Луксузен изглед без луксузна цена? Пријавете се! Ниту една ватирана торба за неделник на границите не е �

Подготвени да се израмнат? Размачкајте ги вашите цели со paintубовни перфорирани панели : 84% полиестер / 16% �

Прикажете ги омилените рамки и декоративни акценти со BHG 23 "Контек со куки Оваа подобра домови и градини

Купете ја оваа колекција облека за девојчиња од garanimals! Нашата есенска и зимска колекција облека за дево�

Резултат слатки и модерни сандали со обликувани Ева за вашето мало момче од Коала Со каиш за кука и јамк�

Означете бесплатна етикета за дополнителна удобност Овие термички панталони исто така имаат споеви на

Донесете вистинска софистицираност и класа на вашиот изглед со овие капачиња од капа од Georgeорџ...

Контрола на растојание за контрола на раката и топката за контрола на спојниците Контрола на раката и т�

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Флоранза без напор служат како примерна претстава н

Начин да славиме! Ноќта на вештерките женски виолетова мини чипка за вештерки со шапки за возрасни Фенс�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот на автомобилот Постави за Ferrari GTC4 Lusso 2021, дизајнира�

Дорман нуди сеопфатен избор на завртки за скоро секоја автомобилска работа за прицврстување Голем избо

Овој носач на јајца од 12 ”џамбо е дизајн со 2 парчиња со одлики на велигденски зајаче...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Одржувањето на нештата слатки, без граници на Babydoll се одликува со силуета што тече за да ја ласка секоја

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Слатко печатење на popsicle додава симпатичен допир на овој врвен резервоар за странични врати Мора да имат

Scroll