Новак
Софија фармерки женски Лила со средно издигнување на кратко

Софија фармерки женски Лила со средно издигнување на кратко

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Вашиот викенд изглед само што доби многу поладен со овие потресени тексас шорцеви од фармерките на Софија од Софија Вергара. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : tu googe de fin de semana no tiene quien lo detenga con estos shorts de mezclilla desgastada de sofia jeans de sofia vergara. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla 4. Приближно. In Seam : 5 "/largo de Enterepierna aproximado : 5". Среден пораст; опуштено директно вклопување/медиумски медиуми; Talle Recto y Holgado. Затворање на копчињата со ZIP Fly/Bragueta de Botón Con Cremallera. Стајлинг со пет џебови со метални навртки за потписи/Diseño de Cinco Bolsillos Con Remaches Metálicos Exclusivos. Потресени детали/детали десгастадо. Зошто ќе го сакате : Тоа е трендовски, потресен, животен изглед. 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки на Софија од женските потресени шорцеви на Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во сладок третман со свежина загарантирана торта од јагода Оваа торта има богата, влажна торта

Кошулата со кратки ракави за компресија на машката за почетници се одликува со влага со високи перформа

Деновите за одмор бараат лесни стилови Поминете (или отпад) на денот во краткиот ракав за кратки ракави �

Не плашете се да дадете изјава со оваа софистицирана крајна табела Заболената стакло таблета се потпир�

Шпоретот на кампот „Озарк патека“ ви овозможува да подготвите оброк кога одите на кампување...

Кажете ја добра ноќ на вашиот мал одмаздник кога ги носи омилените пижами на Марвел во кои има Кап, Ironеле

Материјал : 72% најлон / 28% спандекс / 72% Nailon / 28% еластано Овде сега, Софија го интимира корсет што го обликув

Модата ги исполнува функцијата со активните панталони на Расел со технологија за влага DRIPower 360 за да се �

Ние ве предизвикуваме да најдете повеќе лежерен стил отколку мелен Дефинирано со лесна, безгрижна вибр�

Пополнете го вашиот изглед со овој приврзок од 14к жолто злато природен швајцарски сина топаз...

Стилиран во злато од роза од 10 килограми, овој шармантен дијамантски цветен прстен го прикажува триото �

Оваа 1000 парчиња сложувалка за возрасни од Биг Бен има разнобојна низа свежо одбрани овошје и зеленчук...

Фокус автоматски делови за суспензија на суспензија и калем пролетно склопување изгради репутација во

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll