Новак
Чуда на нација Чалис бомбаш јакна и графичка маица, 2 парчиња

Чуда на нација Чалис бомбаш јакна и графичка маица, 2 парчиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.68

Овој сет на Chalis Challis на Wonder Nation и графичка маица е одличен додаток за секоја гардероба за девојчиња! Овој сет на две парчиња е супер симпатичен и разноврсен. Маицата со ракав со капаче има симпатичен графички дизајн за да одговара на јакна. Јакната има lyирлив допир со својот затегнат половината на peplum на задниот дел, Шимер Лурекс ленти околу вратот и на отворите на џебот. Јакната има и плетено деколте за ребра, манжетни за ракави и отвори за џеб, како и затворање на патент. Овој сет е супер лесен за спарување со кое било дно. Оваа облека со две парчиња е одлична за планови за време на игра или цел ден! Удобно е со многу забавни елементи што ќе ја направат секоја девојка среќна да ги има во својот плакар! Чалис Анорак јакна и графичка маица, 2-парчиња (мали девојчиња, големи девојки и плус) : јакна : 100% рајон. Маица : 60% памук, 40% полиестер. Сет од 2 парчиња. Јакна : Затегната пилум назад. Затворање на поштенски патенти. Ребреста јака со ленти од Лурекс. Функционални странични џебови. Врвот : графички печатење на екран. Ракави на капа. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, измијте внатре надвор, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо, не печатење или мотив.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сонцето Eltamd UV Sport SPF 50 3 унца Две пакувања нуди заштита од сонце за целото тело Додека ја заштитувате кож�

Кошулата за фустани со долг ракав на Georgeорџ е одлична за специјални прилики или работа Се одликува со уд

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Залихи на суштинско значење Оваа маица Vврат од Terra & Sky има цврст тон и удобни кратки ракави...

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Поврзано со среќа и среќа, овој шармантен прстен на слонови е направен од квалитетно сребро Овој стабил�

Колекцијата Оникс е зашеметувачка, мермерна реплика, серија од порцелански плочки со голем формат...

Пристигна е официјална сезона Сезона за летање! Овој пулвер со желка од срцев удар има пријатно плетено

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „�

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна црвена боја на Санта вреќа од Северниот пол...

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Прекрасна изјава за вера, овој ѓердан од приврзок за распнување на Флеур де Лис е направен од 14 жолто зла

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints 'Златни ветрови II' жолти, бели златни ветрови II, е вешто изработено модерно у

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор...

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Scroll