Новак
Sensio Freestanding Candy Dispenser, Green

Sensio Freestanding Candy Dispenser, Green

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Направете го лесно делот за различни типови бонбони со овој сензиос слободен свежо дистрибутер за бонбони. Оваа ставка има длабока зелена завршница и всушност е апарат за враќање што може да се користи за настани, чекална, салони, лоби и многу повеќе. Компактната опција за таблети работи дури и со основата. Овој пластичен диспензер за бонбони може да одржи 56 мл ореви, житарки, бонбони и други видови на третмани и да служи 24 грама на ред. Може да складира и да распредели четири типа закуски со вртење на бирање за умирање. Диспензерот за бонбони Sensio, исто така, доаѓа со шест пластични чинии и ознаки на црна боја. Неговиот транспарентен контејнер е отстранлив за лесно чистење и полнење. Sensio Freestanding Candy Dispenser, Green : Отстранлив транспарентен контејнер со капак и рачка за лесно полнење и чистење. Потпис со позадинско осветлување, контејнер за складирање и област за дистрибуција. Диспензерот за бонбони Sensio има 56 мл бонбони, ореви и многу повеќе. Вклучува 6 пластични чинии. 1-годишна гаранција. Број на модел : VIN60008. Се одликува со ретро дизајн што одговара за употреба на местата за чекање, салони или забави. Диспанси 24g бонбони или други третмани на секој чекор. Може да одржи 4 типа на третмани.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од обука до ден на игра, овие кошаркарски шорцеви се задолжителни за неговиот плакар Мекиот полиестер и

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Giclee (JeeClay) е напреден проц

Сандалите за исечоци се одлични за кога времето е потопло Пени од Бела Вита има вештачки дизајн на ласер

Сет од 4 шишиња за повторно воспоставување Овој сет е компатибилен со Expression ET2500, Expression ET2550, Expression ET2600, Expres

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Леано железо тело дистрибуира рамномерно топлина Пионерската жена безвременска убавина со 6кварт емај�

Лесни работи "Bind " е дизајнирано да биде екстремно лесен и ќе одговори на практично секоја површина со на

The Dreamline Unidoor Plе врата со шарка за туширање со шарки или куќиште што е совршено дизајниран за денешните со

Стилски и разноврсен, ова парче клуб Беверли Хилс комбинира топлина, удобност и стил Мека и дишечка ткае

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll