Новак
Womenените мека плута со нозе PU кожа кука и јамка Т лента со ленти

Womenените мека плута со нозе PU кожа кука и јамка Т лента со ленти

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Мекиот плута со слајд со нозе, двојно лента, шандал, е оној од летото и одморот на основната мода. Тој е модерен, трендовски, урбан, модерен и убав дизајн кој е погоден за секојдневна и обична облека. Исто така, неговата мека плутачка нога што ќе се обликува до формата на стапалото кога носи и мала тежина обезбедува голема удобност. Двоен прилагодлива лента за токи и ѓон што не се лизга е исто така одлични карактеристики на сандалите. Различни избор на боја е плус : кајсија, црна, кафеава, темно црвена, златна, сребрена, бела, пу -црвена, пу -кафеава, пун зелена, ПУ портокалова. Предупредување за топлина : Корк и ЕВА можат да бидат оштетени со изложеност на концентрирана топлина. Не оставајте на директна сончева светлина или во топли автомобили. Ако обувките стануваат влажни, оставете да се исуши воздухот. Не нанесувајте директна топлина. Womenените мека плута со нозе PU кожа кука и флип -флип -флип -флип (премија Пу портокал / 8).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Павкер за лизгање со големо следново Најпродаваниот двоен Декер е омилен од толпата од повеќе причини :

Оваа официјално лиценцирана столче „Хром бар“ ќе ви овозможи удобно седиште на вас и на вашите гости, к

Кинг / Кал Кинг 5 парчиња кревети за кревети : Вклучува една реверзибилна ватенка со исправен раб 96” x 108 �

Едноставно зачудувачки, овој прекрасен прстен прикажува зачудувачки 0,6 CTTW овален облик на розов сафир с

Заптивката на тркалото за напојување на возот изгради репутација во автомобилската индустрија за квал�

Кит е среќен што го објави класичниот кревет за миленичиња софа обновен со пофини детали Овој луксузен �

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Нашите дресови се изработени од еластичен микрофибер полиестер со микроцели кои овозможуваат максимал

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси...

Овој елегантен, црн и сив тон сет за носење на зглобовите на мажите е совршен подарок за тој човек што е с

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Направете ја вашата Ноќта на вештерките како забавно и плашлив колку што може да биде со овој одличен до

Нашата wallидна уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површин�

Уживајте во релаксирачки момент во мажите на Кобијан, а.р.В II флип апостолки Направени со удобни широки �

Scroll