Новак
Потпис од Leviенското наследство на Леви, Висок пораст Бермуда

Потпис од Leviенското наследство на Леви, Висок пораст Бермуда

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 305.60

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ женско наследство со висок пораст 9-инчни шорцеви имаат високиот половината, класичниот стајлинг со 5 џеб и тенок вклопување на нивниот колега со целосна должина, но во должина што е направена за потопло време. 9-инчниот Inseam нуди малку повеќе покриеност од некои шорцеви, а слаткиот, пресечен полите и меки, строги ткаенини инспирирани од гроздобер додаваат поени за стил. Врвот со маичка или кошула со јаки и облечете ги чевлите што ќе ги изберете. Поштенски лета. 5 џеб. Висок пораст.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од ден на ноќ или ноќ на ден, ништо не ја победи стилската разноврсност на сетот за спиење на худи и шорце

Со без напор дизајн на повлекување, овие обични шорцеви од Real Size ќе бидат издвојување во вашата ротација

Удобноста и сложеноста се комбинираат со тренд милениумски шорцеви од пионерската жена Живописни отпе�

Одлично за вежбање или лежење, овие основни шорцеви на границите не се задолжителни за активна облека...

Овие женски влечење шорцеви од време и TRU се совршена опција за тексас за топлото време...

Seven7 Short Short е главен стил за топли денови на сонце Оваа кратка пет џеб е направена со малку истегнување и �

Оставете ги нозете да го впијат сонцето во симпатичното, флертно и удобно американски поло Асн...

Обичните вибрации добиваат доза на жалба во центарот на градот со шорцевите на Jordордаче Слим Бермуда Те

Останете стилски пред спиење со овие слатки и пријатни шорцеви за спиење од тајни богатства Изберете од

Овие лисја од постелнина за време и TRU ќе направат одличен додаток на вашата колекција пролет / лето...

Ретроинспириран и совршено размахване, оваа женска кратка кратка од Wrangler® ги погодува сите вистински а�

Сакајте ја должината на шорцевите на Чино од Ли 9 “ Овие шорцеви се изработени во ткаенина од памук, која

Ова шик време и Tru Women's 4 "Милениум кратко брзо ќе стане ваша ставка за сите летни излети...

Потпис од Levi Strauss & Co Овие потписи од Леви Строс и Ко Направени од меки, лесен тексас на истегнување, тие и�

Испробан и вистински фаворит, алатката кратка никогаш не разочара Овие шорцеви за време и Tru комунални у

Што не треба да се сака во врска со шорцевите во Бермуда во Jordордаче? Опуштено вклопување, со вистинска к

Испробан и вистински фаворит, алатката кратка никогаш не разочара Со пространи џебови и затегнати елас�

Шик и исечено совршено, шорцевите за половината на Get's Paperbag имаат толку многу женски допири, како малата

Scroll