Новак
Уникатни поволни цени pk долги главни чешлани памучни перници за памук

Уникатни поволни цени pk долги главни чешлани памучни перници за памук

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 367.84

Направено од 100% долги чешли чешлани памук, ткаење на броење од 600 конец, уникатни поволни перници за перници нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие случаи на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако користите суво суво, препорачуваме да го извадите фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2 парчиња PK долги главни чешли со памучни перници 100% памук. Стандард : 20 x 30 инчи/51см x 76см. Кралица : 20 x 34 инчи/51см x 86cm. Кинг : 20 x 40 инчи/51 см x 102см. Затворање на рамномерно. 600 броење на нишки. Вклучува само перници со 2 парчиња, перница не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Облекајте ги вашите перници за кревети со мек 300 броење на конец со памук со главни места 2парчиња 300 нишк

Нашата перница е направена од најдобрата 100% памук, што е многу помек и повеќе дише од свила или сатенска

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за карос�

Изработено од ткаенина за дамки од Полтер, уникатни поволни перничиња, нуди не само мека и удобна тексту

Направено од висококвалитетна сатенска свилена ткаенина, уникатната перници за поволни цени нуди не са

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на договори нуди �

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец з

Направено од микрофибер ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна тексту

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, перници за уникатни поволни цени нуди не сам�

100 нишки е комплиментирано од ткаење на Сатеен, кој се чувствува свиленкаста мазна на вашата кожа и дост�

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека

Scroll