Новак
Смајли јуниори модна маичка

Смајли јуниори модна маичка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 192.00

Се добро! Оваа симпатична и удобна смешка маичка има висока јака и дизајн на пуловер со предниот дел од четврт-зип. Нагласено со разнобојно насмеано лице на градите, можете да ја спарите оваа маичка со омилените фармерки или џогири со свеж пар патики за обичен изглед. Сега сте подготвени да го поздравите денот! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер; Затворање на четврт-зип. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Смешковски детали за лицето на градите. Смешката џемпери на јуниори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Стартувајте големи (само за бои со цели големини, големина до најблиската големина За бои со половина ди

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

одговара : опуштено преку колкот; малку разгорена нога Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увез�

Уметник : Лорен Моссубјект : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „интроспективна“ ум

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината р

Уметник : Крис Пасксебјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Овој пар сандали на кое било место има бујна висока потпетица за удобно вклопување Завитканата лента на

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Тема : Animalsивотни Стил : Поп артпродукција Тип : Сребрена рамка, Црна матка, акрилна трговска марка ликовн

Одликувајќи се со скриптата Вилсон низ градите, скриптата памучна мета II обезбедува меко чувство и нама

ACDELCO GM Оригинална опрема за забрзување на опрема за замена е компонента за замена што е препорачана од Г�

Биодинамичкиот сос од жолта штала Arabbiata тестенини е изработен од овластен USDA Organic, CCPB органски и сертифи�

Преносната машина за караоке Memorex има ЦД, ЦД+Г, ЦД+РВ, диск со програмабилна ЦД меморија и висококвалитет�

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Moderner Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е подготв

Јас сум ликовен фотограф и визуелен раскажувач и имам среќа да живеам на половина пат до планина во Умбр

Scroll