Новак
Skechers работат женски бургин коралроу композитни безбедносни пети чизми за работа

Skechers работат женски бургин коралроу композитни безбедносни пети чизми за работа

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Удобноста и стилот минуваат низ денот во целосна безбедност со тоа што Skechers работат опуштено fit® : burgin - coralrow comp boot за пети. Кожа со целосна жито горната во чипка на композитни пети на глуждот, композитен дизајн на пети. Волшебна милото за ладење на воздухот. Composite safety toe front Composite Toe rated ASTM F2412/2413-2011 I/75 C/75 for impact resistance Electrical Hazard (EH) Safe design EH Safe rated ASTM F2413-05 Puncture resistant insole design High traction lug pattern rubber outsole is oil resistant Leather Горниот со лесно текстурирана кожна финиш со целосна кожна чипка на глуждот, композитен пети, работа за вежбање, зашиени акценти заоблени обични пети предни кожни преклопувања на страни и потпетица со засилена рефлексивна синтетичка синтетичка трим на страни и потпетица за додадена видлива чипка нагоре предниот дел со трајни јамки и врвни јамки и врвни јамки и врв Куки јака од ткаенина и мрежен јазик за додадена удобност за дишење удобност и јазик мека ткаенина за подигање опуштено фит-дизајн за пространа удобна вклопена меморија за ладење на воздухот, амортизирана удобност со инсол, апсорбирајќи ја средната вода од целата теренска гума од гума.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Погоди ги падините во стил и удобност со скипанталони на Текеден Наменети да ве одржуваат топло и да изг

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modernure Product Type : Galleryобвиткано платно Арт Тој имаше среќа да

Оваа девојка Шерпа наредена целосна поштенска худи од Wonder Nation е пријатна, пријатна и модерна Телото е на

Шарени геометриски обрасци од домородните американски култури ја благодат колекцијата „Tumble Weed Loft“ од

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Без мирис без мирис ткаенина гордо направени во Канада Овој сет ги вклучува само двата перници и утеши�

Печатените мијалници за машко момче или девојче унисекс носат весело прскање на бојата до малку време з

Добијте ја најдобрата во разноврсен стил, удобната удобност и безбедноста во Skechers Work Relained Fit® : Flex Advantage F

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

Невремето на Гелбе пукна сјај на мушка Овој бластер вистински сјај во темнината и експлозиите сјаат во �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll