Новак
Time & Tru Women's julia Mini паричник

Time & Tru Women's julia Mini паричник

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 527.84

Чувајте го светло додека сте во движење. Mini Julie Wallet на Time & Tru има многу простор за вашите основи и ве одржува организирани додека останувате стилски. Додаток што мора да го има. Димензии : 4,25 "W x 3,5" H x .25 "D. Ширина се мери низ дното на паричникот . Затворање на патент. Подреден патент за пари. Julулија мини паричник за жени од време & tru.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено уметнич

Закачете десет или удрете ги падините во чуварот на осип на долгиот ракав на Georgeорџ Совршено за да се чу�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Софистицирана карирана подготвена да ја поседува зимата! Превртете го и вратете го Солидна морнарица д�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Освојувајте ги на отворено со нашиот не толку мини, мини велосипед 212cc Нашиот најнов мини велосипед е за�

Плашете го дождот и држете го вашето малечко топло и суво со мантил од диносаурус на Икстрем Fесточно си�

Запознајте мешавина од памукфути, член на нашето удобно памучно семејство на предива! Ова 50% памук, 50% пр�

Quiltive Tambora Quilted Quiltive е следната генерација на нашата легендарна тамбора Со стилски ватенка на горниот дел

Оригиналниот бришач сечило на пополнување на ОЕС Оригиналниот бришач на бришачот е оригинален дел, во к

Времето и Tru Women's Toinelle Open Cardigan е совршен лесен слој Измислувањето на точката е убава и дише, што дава само

Приближно Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36” Моделот носи голем�

Scroll