Новак
Maxim® Compitility+ RTU дезинфекција, Unscented, Oz, 6 картон

Maxim® Compitility+ RTU дезинфекција, Unscented, Oz, 6 картон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 271.84

Овој максимум производ е едностепен болнички употреба на гермицидни средства за чистење и дезодоранс дизајниран за општо чистење, дезинфекција и контролирање на миризби и милотни мириси на тврди, не-порозни површини. Примена : не-порозни површини; Применлив материјал : алуминиум; Хром; Формика; Застаклена керамика; Застаклен порцелан; Застаклена плочка; Стаклени површини; Ламинирани површини; Метален позлатен челик; Огледала; Насликани површини насликани дрвени преработки; Пластичен тапацир; Плексиглас; Запечатен гранит; Не'рѓосувачки челик; Винил тапацир; Позадина за перење; Прозорци; Хемиско соединение : комерцијални информации; Типови на нечистотии : варовник; Почви. Пост-потрошувачка рециклирана содржина Процент : 0%. Содржина на рециклирана содржина на пред-потрошувач Процент : 0%. Содржи водород пероксид . ефикасно против Staph, E coli и Salmonella enterica . тешка на бактерии, лесно на површини . Број на модел : 046400-86.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Kristie Bootcut, Пант, Active Kristie Bootcut Pant, доаѓа во нашата издржлива 90% памук и 10% измислица на спандекс што е лесна з

Покажете го вашиот нов омилен гардероба овој цветен врв од без граници Дизајнирано во лесна ткаенина, о

Уметник : Крис Мојерсубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галерија обвит

Камерон е впечатлива нова колекција во затворен простор / отворено во тренд напред нијанси на индиго и м

Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер Овие облеки од 2 парчиња

Удобноста и стилот беа избалансирани до совршенство во креирањето на овие 550 опуштени фармерки на Леви..

Шик спин на класично здолниште Боја : карирани детали за увезениот производ : облека со бела стаг...

Мајкл acksексон Сликарство во студиото неговиот степен во илустрација на природна историја...

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент Дизајнот на палуб�

Забавувајте се на сонцето во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измешајте �

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Големина на тревога : 12 'x 8' дизајнирани да обезбедат сенка за најразлични поставки, оваа крошна е идеалн�

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро Комбинирајќи бујни и нежни зеленили со привлечни рози �

NFL екипаж вратот Раглан, кратки ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавни

Удобно вклопување и лежерни вибрации се само неколку причини за кои сме за loveубени во плетените патики �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll