Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Acer Aspire 17.3 "лаптоп, Intel Core i7 i7-3632 QM, 750 GB HD, 120 GB SSD, ДВД писател, Windows 8, V3-771 G-73638 G87 MAII Intel Core i7 2.20 GHz процесор обезбедува молња брза брзина и врвни перформанси за најтешките задачи и игри 8 GB меморија е подготвена да изврши моќни програми со ефикасни перформанси. Исклучително голем 17,3 "дијагонален дисплеј обезбедува резолуција од 1600 x 900. Виндоус 8 ОС паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 750 GB HDD обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијални содржини. 120 GB SSD ги одржува вашите програми за работа активни додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за секунди. Супер мулти-формат ДВД-погон за сите ваши потреби за оптички медиуми и видео за снимање. Игра и изгореници ДВД -а и ЦД -а . 4 часа Батеријата обезбедува доволно време да ги извршите вашите рутински задачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Leен женски мидрија за удобност на половината на половината / б> Овој лик на половината на линијата Ли Мид

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

RustOleum Сигурна боја за надворешна боја + Primer нуди модерни, претходно мешани бои за да се ревитализира надв

Chicенскиот женски бедфорд Кордур се повлекува на Пант е одлично ажурирање на главниот гардероба...

Современи моменти од Гербер Бебе и Девојче за девојчиња Top Top Set, 2парчиња (12 месеци5 T) Вклучува два врвови

Сирена и виножита, ох мое! Оваа симпатична пижама поставена од btween е забавен додаток на нејзината ноќна �

Земете пријатно со Flip Flip Flip Flip Flip Flip Овој класичен флипфлоп е стил на лизгање лесен за носење Плажата на �

Yorkујорк тестенини авторитет равиоли сирење.италијански класици Сите природни Равиоли, триборо сирење..

Додадете елегантен стил и суптилна боја на вашиот простор со овој стилски Rizzy Home VO1145 Volare Rug Изработено е �

Започнувајќи го изрез со патики на платформата на Мадден Cујорк Ултракул начин да се одржи случајно, ови

Ова без граници Хенли е мека на допир, за целодневна удобност и стил 50% рајон 47% полиестер 3% спандекс; Јун�

Некои ножеви се само ножеви, додека други се како продолжение на тоа кои сте Во секоја ситуација во затв�

Ниту една граница на маицата со целосна фигура на границата е удобен и поддржувачки додаток на вашата к�

Свртете ги главите со тропскиот хавајски вкус на оваа ткаена кошула на Пацифик Марлин Хавај Се одликува

Брилијантен раскош пристигнува во флексибилен дизајн со прекрасниот стол за јадење Абигеил...

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од страна на Маја Гурпрофесија, врамен�

Уживајте во кафето што се враќа со мешавина од африканско, централноамериканско, индонезиско и перуанс�

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Scroll