Новак
Количка за голема игра за заклучување n оптоварувања

Количка за голема игра за заклучување n оптоварувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 879.84

Пренесете го вашиот трофеј со леснотија со оваа голема количка за игри. Оваа силна и издржлива челична количка ви овозможува лесен начин да ја извадите вашата најголема игра од шумата без вклучено тешко кревање. Кошничката за лов на лов на голема игра N се склопува за лесен транспорт и компактно складирање. Тркалата се 16 "и се изработени од силна зацврстена гума. Овој производ е погоден за преведување на елени и друга игра, како и за штандови на дрвја и опрема за лов. Оваа компактна количка може да се чува во гаража или барака за складирање кога не е во употреба. Кошничката има 3 сврзувачки елементи со каиш со токи и е изработена од челик. Тежината на количката е 30 фунти, а капацитетот Помалку исцрпувачка прошетка од шумата. Голема игра за заклучување n оптоварување со количка : Заклучување на количката за лов на оптоварување се склопува за лесен транспорт и компактно складирање. Димензии : 20 "w x 58" l. Тркалата се со дијаметар од 16 ", и направени од зацврстена гума. Идеално за превоз на елени или други штандови за игра и дрво. Изградба : челик. Прицврстувачи : 3 ленти со токи. Тежина на количка : 30 фунти. Оценка на тежината : 300 фунти. Модел# GC2000.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа ватирана врежана јакна од Авиа го прави совршеното транзициско парче Плетени 4насочни ракави за ис

Ibrивописни бои и тропски принт донесуваат трендовски стил на нејзината облека за капење во сетот за бик�

Среќните биб се совршени за заби и хранење Едно нешто на кое можете да сметате; На бебињата секогаш ќе им

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Патувајте во стил со нашата лесна мултинамена торба за месинџер! Зашиени заедно со квалитетен најлон, г�

Лудувајќи се за карирана со кошула со копче на Тера и Скај Вистинска класика, оваа кошула е подготвена з�

Карактеристики.Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет ...

Направено од 100% рециклирани материјали, Spectrum_R / / Silk нуди крајна заштита од пад и антимикробна одбрана �

Нашите девојки Cheetah Girls & Toddler Girls Cozy Velor Zip Up and Jogger Tracksuit, 2парчиња атлетично сет е дизајниран со мекост и ст�

Подарете го подарокот за расположи за одмор кога ќе ги завиткате подароците во спакувана забава завитк�

Ботаничка пастелна цветна шема 4парчиња 1500 врвен лист за собирање сет Микрофибер Двоен сет вклучува 1 вг

На бебињата со стил им е потребна облечена облека на која можат да сметаат за специјални прилики, семејн

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Mazda Protege 2002 : Дизајнирано прилагодено �

Застанете зад седиштето на возачот со овој тркач за брзина, заснован на филмот Вачовски со својата гара�

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на

Поддршка на јута, рампа за килими (продадено одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање.

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор Внатреш�

Цветната хартија за завиткување може да се користи за општа намена за цветни продавници, сегашни кутии,

Зголемената цена на златото ја прави оваа голема инвестиција (Ве молиме, видете ја 5 тата слика за повеќе

Merkury Innovations Globar Multicolor LED светло лента со далечински управувач Globar е совршен за области, клупи, конзоли и п�

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме Редовно вакуум (по можност еден без барови со тепачки) и место ч

Органските памучни капаци со рачно зашивање на Окс Беј, органска памучна перница, 20 "x 20 " : Оваа забавна о�

Создадете убави знаци, картички и канцелариски материјал со овој комплет за матрици на азбука...

Запознајте ги фармерките што сите ќе ги носиме во есен Фармерките на Софија Вергара Мелиса нудат модерн

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Зачудувачки класик, овој миабела дијамантски прстен за ангажман убаво ја одразува вашата романса Израб

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll