Новак
Mando 20A нова оригинална опрема

Mando 20A нова оригинална опрема

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2144.64

Кога пумпата за управување со електрична енергија (ПС) оди лошо или не успее, возачот најочигледно ќе доживее абнормален бучава за лелекање/мелење што се појавува додека го врти тркалото и на крајот ќе почувствува губење на одговорот и асистенција. ПС -пумпата е суштинска компонента, бидејќи нејзината одговорност е да се испрати хидраулична течност во решетката за управување со електрична енергија и пинион. Пумпите за управување со електрична енергија Mando OE се исто како оној од фабриката. Нашите пумпи се комплетни со макара и подготвени за инсталирање. Не ризикувајте да користите само каква било пумпа за PS PS, завршете ја работата како што треба со оригиналот - ние сме ОЕ! MANDO 20 A1181 нова оригинална опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент

SKF Transfer Case Case Seal Seal Enture reputation во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произведуваме

Комплетите за инсталација на пумпа за вбризгување на гориво картоно даваат можност да не ја замените це

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформан

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално, меѓусебна размена на дел : 31306775098 Replaces OE

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Пролетните држачи за мерење на вентилот се критично парче од системот за пролет на вентилот, кој обезбе�

Bando Acportory Drive Belt изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Диск сопирачка со ниска фреквенција бучава амортизер диск сопирачка со ниска фреквенција бучава аморт�

Заптивка на коленестото вратило NOK Crankshaft Seal Fits Select : 20062015 Honda Civic 4 Cyl 1,8 L 20052007 Honda Accord 20032004 Honda Accord 4 Cyl 2.4 L 2016201

Dayco Poly Rib Serpentine Beltbuilt за патнички автомобили и лесни камиони, широката линија на Dayco на полиребро за појас

Gabriel 85047 Fleetline 85 серии одговара на Ford поголеми 1 5 / 8 ”, испорачаните резерви подобрена издржливост и погол

100% сосема нови и никогаш не се користат Го одржува ладилникот за внатрешни работи на автомобилот во тек�

Регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за Nissan Sentra 19941991, Tsuru 20121994 Предниот десен десен агол (без мотор за ли�

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : F57 Z9 D477 EInterchange Part Number : 598140, ETB10, F57 Z9 D477 EWarranty : 1year unlimitedmileage

Bando Acportory Drive Belt изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произве�

Дорман ОЕ растворувања сопирачки штит за прашина,пар штитови Дорман ОЕ растворувања сопирачки штит за �

Scroll