Новак
Испраќач на температура на вода моторнакција

Испраќач на температура на вода моторнакција

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Испрашувачите на температура на водата на моторните плочи на моторните телефони се дизајнирани за издржливост и електрични перформанси во возилата Форд и Линколн. Карактеристики и придобивки : Тие се карактеризираат со навои и заптивка што се совпаѓаат со апликацијата на возилото-ниту еден раствор за ладење на течноста за ладење на сите димензии нема соодветна излезна крива за да работат со мерачот на температурата на возилото, што помага да се спречи погрешно читање на температурата на водата на моторните производи Испраќач.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Единствените делови што ги препорачува компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур.Motorcraft и �

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Оригинален CV зглоб на Drive Shaft CV Оригиналниот CV зглоб на Drive Shaft CV е компонента за замена на OES која ги обезб�

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

ZF Trans Case Излезна вратило ZF Trans Case Output Shaft Fits Select : 2005.2007 Audi A4 2008 Audi A4 SLine 2.0 T Quattro Turbo 2006 Audi A4 SLine 3.2 Quattro 20052008 Audi A6

SKF Transfer Case Case Seal Seal Enture reputation во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произведуваме

Кој вели дека безбедноста не може да биде модерна? Направете ги и двете со оваа безконтактна безбедност

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет на мотоцикции : Nofit : Direct Fit Fitment Type : Directementoe Број на �

Предно склопување на полушифра Acdelco 12479254 CV оска вратило се вклопуваат Изберете : 20062007 Hummer H3 20082010 Hummer H3 5 Cyl

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : F57 Z9 D477 EInterchange Part Number : 598140, ETB10, F57 Z9 D477 EWarranty : 1year unlimitedmileage

Заптивка на коленестото вратило NOK Crankshaft Seal Fits Select : 20062015 Honda Civic 4 Cyl 1,8 L 20052007 Honda Accord 20032004 Honda Accord 4 Cyl 2.4 L 2016201

Диск сопирачка со ниска фреквенција бучава амортизер диск сопирачка со ниска фреквенција бучава аморт�

Специфичен производ на производот : Тип на моќност на моќност : 2пински приклучоци : Со пакет на мотоцикц�

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

ACDELCO GM Оригинална опрема за ладење на моторот за моторно масло, црево ACDELCO GM Оригиналната опрема за ладењ

Acdelco предниот патнички страничен диск сопирачки сопирачки сопирачка со склопување без влошки (подготве

Scroll