Новак
Регулатор на прозорецот за напојување на Altus Automotive за - Nissan -Datsun Sentra Front десно

Регулатор на прозорецот за напојување на Altus Automotive за - Nissan -Datsun Sentra Front десно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 505.60

Регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за Nissan Sentra 1994-1991, Tsuru 2012-1994 Предниот десен десен агол (без мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите и моторите на Altus Altus Altus Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и подобрена дизајн на OE за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . пред десно. Се вклопува во избор : 1991-1994 Nissan Sentra и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оригинален CV зглоб на Drive Shaft CV Оригиналниот CV зглоб на Drive Shaft CV е компонента за замена на OES која ги обезб�

Бехр, една од седумте одлични брендови на Mahle Aftermarket, е глобален експерт за термичко управување и долгоро

Специфичен производ на производот : Тип на моќност на моќност : 2пински приклучоци : Со пакет на мотоцикц�

100% сосема нови и никогаш не се користат Го одржува ладилникот за внатрешни работи на автомобилот во тек�

4 V со склоп на ролери за лице надолу Бројот на делот OEM што оваа ставка го заменува е дел број RG50198000 Оваа с

Предно склопување на полушифра Acdelco 12479254 CV оска вратило се вклопуваат Изберете : 20062007 Hummer H3 20082010 Hummer H3 5 Cyl

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

Bosal Premium оптоварување со директно вклопување Каталитички конвертор Федерална опција за оптоварување н�

Дорман ОЕ растворувања сопирачки штит за прашина,пар штитови Дорман ОЕ растворувања сопирачки штит за �

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат

Специфично за производ Специфирање на типот : Директна замена Продадена Продадена : Продадена индивиду�

Цилиндрите на сопирачките се специјално дизајнирани за да ги вратат перформансите на сопирањето на ваш

Кој вели дека безбедноста не може да биде модерна? Направете ги и двете со оваа безконтактна безбедност

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Школката со високи седишта на сите временски услови (CAFE), е траен стандард повеќе од 25 години Со својот д�

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 3845065 D00PFMReplaces Partslink Number : SZ1288102 Interchange Part Number : 384506

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформан

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформан

Scroll