Новак
Комплети за задна сопирачка на сопирачките за Big Twin & Sportster

Комплети за задна сопирачка на сопирачките за Big Twin & Sportster

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Овие прилагодени задни 2 клипови со клипки со загради за закачалки и комплетни комплети за хардвер се дизајнирани да ги заменат старите, истрошени дебеломер и држачи, дебеломер се машини од алуминиум за заред, чисти анодизирани и карактеристики со двојни клипови за најдобро можно сопирање, заградите за закачалка се Бланшар Спецификации на земја и внимателно изработени, комплети одговараат на апликации наведени подолу. Нота : Мастер -цилиндер на отворено 5/8 '' мора да се користи со овие системи за сопирање на дискот, 2 комплети за дебеломер за задни сопирачки за Big Twin & Sportster.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Contitech OE квалитетни серпентини ремени се користат за единици за возење додатоци единиците што се монтир�

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет на мотоцикции : Nofit : Direct Fit Fitment Type : Directementoe Број на �

Професионалец на Acdelco, премиум пумпа за гориво и индикатор за притисок на моторното масло е високо квали

Motorcraft PCV Valve секој моторникратен PCV вентил ги испорачува квалитетни перформанси што сте ги очекувале од �

Специфичен производ на производот : Тип на моќност на моќност : 2пински приклучоци : Со пакет на мотоцикц�

Поддршката за поддршка на TUFF Поддршка за лифт на отворот изгради репутација во автомобилската индустри

Комплетен комплет за паѓање вклучува сè што ви треба за да ја завршите работата правилно Вклучува резер

Тип на специфични производи на производи : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално,

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

Оригинален CV зглоб на Drive Shaft CV Оригиналниот CV зглоб на Drive Shaft CV е компонента за замена на OES која ги обезб�

Собрание на регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за 2002 2003 година Mitsubishi Lancer Front лево (регулатор на прозор

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Scroll