Новак
Скај Skyline Skyline Позиционирање на предниот засилувач на автомобили, црно црвено

Скај Skyline Skyline Позиционирање на предниот засилувач на автомобили, црно црвено

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Бебињата растат брзо, така што засилувачот за позиционирање на појасот на Skyline е дизајниран да продолжи. Два слоја на заштита од странично влијание го штитат вашето дете од силите на несреќи. Одморот на главата со 10 позиции, брзо прилагодување на главата лесно расте бидејќи вашето бебе станува поголемо. Две машини за миење садови, отстранливи држачи за чаши чуваат пијалоци на дофат и се ветер за чистење по секое возење. Упатствата за појас на возилото во боја го олеснуваат правилното поставување на безбедносниот ремен на возилото. Најдобро од сè, вашето големо дете ќе ги сака удобните и стилски меки плетени ткаенини. Простран дизајн со длабоки странични wallsидови за целосна заштита на главата, торзото и карлицата. Два слоја на заштита од странично влијание имаат длабока обвивка со пена и заштита на главата брзо прилагодување. 10-позиција Брзо прилагодување на главата. Флексибилните конектори на копчето за притискање го обезбедуваат седиштето на возилото. Два држачи за безбедна чаша за миење садови се отстранливи за чистење. Тесната ширина овозможува можност за седење со 3 постери. 10-годишно истекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Неговата работа има освоено награди од Кодак Канада, Светскиот филмски фестивал во Монтреал, северозап�

Мешавината за зачинување на пржениот ориз од сонцето додава удар на класичен рецепт за мешање...

1 / 4 Carat T.W Дијамант Стерлинг Сребрена модна облека за мода Некој трепет на вашиот прстен! Дијамантските п

Црвената е убав допир и навистина се истакнува зад вашите тркала! Направете ги вашите сопирачки правилн

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Овој печатен печатење на наметка Cheetah е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција...

Вашето дете ќе ги сака овие запалени светлосни патики од атлетски дела Овој активен дизајн има синтетич

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Голема, плишана и удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Креветите за џебови �

Супер кадифен и удобен, овој марокански бушава килим од колекцијата Делукс Шаг е совршен нов додаток на

Гостаците се паметен и елегантен напредок во преносна исхрана Трајни тегли цврсто безбедно за да носат

Уметник : Дебора ДонешеОнјубјект : Транспортен стил : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Подгответе го за денот во лесна удобност и стил со овие брифинзи за боксери на нација Овој удобен 10пакет

Комплетот за стабилизатор на Линк за стабилизатор на суспензијата TRW изгради репутација во автомобилск

Среќните биб се совршени за заби и хранење Едно нешто на кое можете да сметате; На бебињата секогаш ќе им

Овој тренд на меѓународниот Фокс Рон не е во ред Постерот за wallид за алгоритам за пријателство е дизајн�

Уметник : Мишел Фаберсубјект : Animals Tyle : Modern & Modern и Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подго

Scroll