Новак
Панел поделен на делител на простории, 5. FT висок екран за приватност што може да се преклопи за домашна канцеларија, бело

Панел поделен на делител на простории, 5. FT висок екран за приватност што може да се преклопи за домашна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 975.84

Пакетот вклучува : 1 x 4 - екран за преклопување на панелот (не е потребно склопување).Описи : Ова е еден од нашите нови производи во нашата серија на склопување на екранот, тотално направено со врвно цврсто дрво од сикамор, кое има голема отпорност на киселина или алкална, влага или распаѓање, или оштетување од инсекти, доволно здрави и издржливи за долготраен животен век . Метални шарки со двоен пат, лесно преклопување рамно за складирање. Вашата куќа исполнета со повеќе чувство за градба. Без разлика дека сакате да го подобрите декор или да направите подобра примена на просторот, овој вид на склопување на екранот секогаш би бил добар избор. Точки на продажба : [Класичен стајлинг на Лувер] : Се состои од 4 панели од стилизирање на Лувер, овој тип на склопувањето на екранот го следи вкусот на класичната домашна облека додека се интегрира со концептот на модерна декорација на домови, едноставна, модерна и убава. Нето тежина : 11,9 lbs. Димензии на единечен панел : 15,7" L x 0,7 "W x 67" H. Боја : Бела. [Избран здрав материјал] : Панелите на овој склоп на екранот се изработени со врвно цврсто дрво од сикамор, кое има голема отпорност на киселина или алкална, влага или распаѓање, оштетување од инсекти или носење за време на дневната употреба. Блокирајте го директен поглед однадвор. Изработено од врвно дрво од сикамор, трајно и здраво. Пластична стапало на стабилноста, подобрување на стабилноста и безбедно. Севкупни димензии : 63,6 "L x 0,7" W x 67 "H. Се состои од 4 панели на стилизирање на Лувер. Вградените електро-разоткриени метални шарки со двоен пат, овој склоп на екранот може лесно да се прилагоди за да формира различни форми, совршено вклопување во изгледот на просторијата и побарувачката на удобно складирање со рамно преклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Jerseyерси со мечбол со 2 копчиња за девојки на Мизуно има издржлива и лесна рамна градба на ткаенини за вла

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Додадете допир на модерен декор во вашиот дом или канцеларија со овој шармантен сив пластеник Едностав�

Суперладни шорцеви од слој 8 го комплетираат неговиот атлетски стил со леснотија Овие шорцеви на момчињ

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едно

Супер кул стебла за пливање од Wonder Nation го одржуваат подготвениот и удобен со еластична заштита од полов�

Дајте им на кривините и вашата самодоверба поттик со потенок на бутот на Flexees Совршено за панталони што

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Volkswagen EOS 2015 : Дизајнирано прилагодено

Мекото меко затегнување на The Heatnbond Tricot Сите интерфејси за пристрасност обезбедува меко, флексибилно об�

Ажурирајте ја вашата гардероба со топло време со елементите на елоквиите, предниот фустан со резервоар�

Тесни, мекобол со големина, тркалезни глави Идеално за единечни делови и свежо јадење Совршен за контеј�

Завиткајте се во нешто елегантно! Овој породилен мини фустан е дизајниран со v деколте и долги опремени �

Нема ништо подобро од висококвалитетна маица! Без маица за ракав за капа за граници за јуниори е основна

Приближно Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 301 / 2”, Градите : 37 ”, раменици : 45” Моделот носи с�

Донесете чувство на топлина и удобност во вашата спална соба со креветот на платформата Медисон Чистит�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

INA алтернаторска макара, макарата на алтернаторот INA е идеална висококвалитетна замена на оригинална оп

Ова рефлексија расположено, скромен печатење на сликарството е врвен квалитет на giclee на архивска харти�

Ние го дадовме нашиот пловидба? Оксфорд е удобно? Третман Што значи тоа за вас? Нова ткаенина од ткаенина

Слатко движење цветен дизајн создава украсен затворен килим на отворено Суптилната боја на позадината

Време е да го прославите вашиот омилен тим, стил на Барниард! Оригиналните, рачно нацртани илустрации по

Поставете лето во овој прилагодлив преден преден костим за капење со песок Отстранливи чаши Прилагодли

Овој помек од кога и да е, пакетот за гардероба за момчиња е задолжително! Совршен пакет со 5 пакувања вкл

Суво чиста само големина и вклопување точно до големината На пример, јакната со големина 38 R ќе дојде со

Чевлите за сопирање на автоматска сопирачка се дизајнирани да ги задоволат најпребирливите професиона

Scroll