Новак
Крег Рамки Маршал чекор композит, широка рамка за слики со црно кафе, сет од 2

Крег Рамки Маршал чекор композит, широка рамка за слики со црно кафе, сет од 2

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 559.84

Едноставноста на формата и праволинеарниот профил на оваа рамка за сложени слики од дрво е идеална за оние што украсуваат во движењето за уметност и занаетчиство. Конструиран од 2,25 "широк MDF, ова цврсто обликување е завршено со црно кафе -ламинат, во кој има лесен текстура и суптилен изглед на жито од дрво. Униформната ламинатна обвивка и конструкцијата MDF ја прават рамката за композитна слика на Marshall чекор, достапна опција за вашиот занаетчија потреби за декор. Уметност црно кафе; лесно текстура на ламинатната завршница. Рамката вклучува : чиста акрилна свртена, ригидна поддршка од картон и комплет за хардвер за висина од жица (потребно е собрание). Рамката држи фотографија/печатење/постер од 18х36 инчи (видливата област намалена за. 25 "од секоја страна поради усната на рамката). Обликувањето на рамки е широко 2,25 инчи; Конструкција на композитни дрвени MDF. Рамката е дизајнирана само за wallид што виси (виси хардвер овозможува портрет или ориентација на пејзаж). Сликата не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа „З�

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Останете суви и удобни на работното место и на друго место со овие машки работни чизми од Херман преживе

Оставете го на Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговара на гените на жената Колекцијата Flex Mo

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Вклучете ја играта во своето секојдневно со овој комплет за облека со 2 парчиња инспирирани од Louney Tunes! И�

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Уметник : Ален Jimmersonsubject : Пејзажапелатива : Модерни и современи Производски тип : Галеријаобвиткано плат

Scroll