Новак
Вештачка елка на Ирина ИНЕВЕНТ 7.5ft со преклоплив штанд со шарки со бор со бор со пред-строги LED светла за дома

Вештачка елка на Ирина ИНЕВЕНТ 7.5ft со преклоплив штанд со шарки со бор со бор со пред-строги LED светла

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Опис : Вештачката новогодишна елка исечена со 400 топли бели светла пред строгите ќе создадат силна празнична атмосфера. Материјалот на оваа смрека е отпорна на оган и не-алергична што можете да ја поставите каде и да сакате. Елката има Цврст Металниот штанд за да ги држи лисјата, така што е стабилен, сигурен и издржлив. Со дијаметар 54 "и 1420 совети го прават ова дрво да изгледа малку масно и многу грмушки; бидејќи е типот на шарки, секоја гранка може да се спушти во сопствената позиција Брзо, лесно да се испука. Дрвото е идеална декорација на фестивал, како што се Божиќ, свадба, роденденска забава, тематска забава, банкети, итн. Спецификација : Боја : прикажано како слики. : 1420t.led : 400pcs.carton Големина : 45.28 x 11.81 x 11.42inch.gw : 30.86lb/14kg.nw : 28.66lb/13kg.package Вклучен : 1 x вештачко новогодишно дрво. Вештачкото новогодишно дрво исечено со 400 пред-строги Топлите бели светла ќе создадат силна празнична атмосфера . Материјалот на оваа смрека е отпорен на оган и не-алергичен што можете да го поставите каде и да сакате . новогодишната елка има здрав метален штанд за да ги држи лисјата, па затоа е стабилен, сигурен и издржлив . со 54 "" во дијаметар и 1420 совети го прават ова дрво да изгледа малку масно и многу грмушки; Како што е типот на шарки, секоја гранка може да се спушти на своја позиција брзо, лесно да се испушти . Дрвото е идеална декорација на фестивалот, како што се Божиќ, свадба, роденденска забава, тематска забава, банкети, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За обичен изглед на трендот, изберете го слајдот на кросопсег на Crocs Capri Shimmer Ова лизгање се одликува со н�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овој сет ги вклучува само двете капаци на перници и утешител на удобност Димензии на кралот : .Надградет

Овој лесен слој од Wonder Nation е убав сезонски додаток на неговата гардероба Со дизајн без ракави и прицврст

Неговата работа има освоено награди од Кодак Канада, Светскиот филмски фестивал во Монтреал, северозап�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Додадете малку модерна "Flare " во вашата основна колекција на тексас без фармерки без граници Ласкава улт�

Елегантен стајлинг на Оксфорднаправен со човечка кожа и користејќи дизајн на италијански бод, нашиот м�

Оригиналната дики изолирана јакна со качулка е совршено парче за кога вашиот работен ден бара многу Наш

1 / 4 Carat T.W Дијамант Стерлинг Сребрена модна облека за мода Некој трепет на вашиот прстен! Дијамантските п

Пејте заедно со вашите омилени Божиќни кароли со младешки слики и мултиобоени нијанси од овој правоаго�

Супер кадифен и удобен, овој марокански бушава килим од колекцијата Делукс Шаг е совршен нов додаток на

Одете на главата на часот во безвременски поло маици на Wonder Nation Дизајнирани со училишен стил на ум, овие

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни

Со експертиза на реномираниот канадски производител на виски Дру Мејвил, богатата и ретката резерва е е

Пријатно комбо помеѓу кошула и јакна, издолжената количка е совршено слојно парче за фармерки и бела ме�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Ford F250 Super Duty 2018 : Дизајнирано прилагод�

Ove Бескрајна Тампа TA2343400, 61 5 / 8 до 62 13 / 16 in W x 72 in H агол без рамка за шарка врата за туширање во црна боја...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Пристигна вашиот нов суперкул и удобен тексас Фармерките на Flare Pink Pink се карактеризираат со потресени д�

Завиткајте ја во топлина и ладен стил со оваа Атлантис Поларна руно целосна поштенска јакна Во поладни �

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Боја на дијаманти : GH Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll