Новак
Студио Wynwood Printed Travel & Place Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Travel & Place Canvas Art Print

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 704.00

Планот на Детроит Голд, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема мапи во американските градови за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : Крис Пасксебјект : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Опис : Ова рокерско столче е изработено од премија и цврсто тврдо дрво, кое е многу цврсто и издржливо по�

Плетираното здолниште на Scoop го одржува елегантно и без напор Со одличен принт, нерамномерна полите и си

Кошулата со долг ракав на Wrangler Men нуди копче надолу предниот дел со тенок вклоп и две копче низ џебовите �

Ove Decors бесконечен 42 1 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање без рамка нуди вид на едно

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Класичен бестселер од Ли, овие опуштени фармерки со директно нозе сигурно ќе станат главен плакар тие о

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Ел Корте де Пјерна Пара Бота Кон Абертура en el ruedo deja ver tu calzado фаворити con con estilo Estos Jeans de Tendencia Rompen con el diseño de

Уметник : Maciej Duczynskisubject : Panderscape Style : Природна модерна производ Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Scroll