Новак
Бринкс го водеше самракот на голема површина до безбедносната светлина на зората, сребрената завршница

Бринкс го водеше самракот на голема површина до безбедносната светлина на зората, сребрената завршница

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 959.84

Интегрираниот LED со голема површина на LED со голема површина на безбедносната светлина на Зора ќе му даде на вашиот дом, задниот двор, гаражата или бизнисот преку ноќта на молња што му е потребна. Е направен од траен композит и вклучува сијалица од 50 вати. Постои заштитна сенка што ќе ја чува безбедна од животни, остатоци и временски услови. Безбедносната светлина на овој бринк ќе обезбеди светла светлина во текот на вечерните часови за да можете да се чувствувате побезбедно. Неговото осветлување е идеално спречување за да ги задржите посетителите преку ноќ, големо подрачје на Brink, до зори безбедносно светло : Вклучува една (1) LED сијалица (1) 40 W вата за ваша погодност. 25.000 часа оценет живот на сијалицата. 4.800 излез на лумени. Покриеност на широко подрачје. Интегрирана фотоцела. Автоматски се активира во самракот, деактивира во зори. Временски услови и отпорни на корозија. Лесно за инсталирање, се монтира на wallид, пол или стандардна кутија за спојување. Ограничена гаранција за дефекти во материјалот и изработката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Градина сијаличка со сијалица со виолетова рефлексија на лалињата се увезуваат директно од нашите фарм

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Трентон

Обграден со пробиотици за здраво варење, оваа поголема кибли има омега масни киселини од масло од лосос

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер Во споредба со вистинско

Копче за кратки ракави за кратки ракави на Пери Елис со зашилена јака, редовно вклопување, обична измисл

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини на трговска марка ликовна уметн

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за дв

Дајте го дарот на верата нашиот бел Руби ѓердан прави прекрасен, уникатен подарок за мајка, браќа и сест

Уметник : Aleedandasubject : Animals Tyle : Модерни рустични производи Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова под

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа.Уметни

Вниманието на деталите е токму за што се работи за готовина од лесна улица Уметно дизајнирана на екстре�

Потпис од Леви Строс и Ко современи карго шорцеви обезбедува модерен стајлинг на карго и перформанси из

Оваа худи со краток ракав е изграден за удобност и разноврсност Носете како положено парче, или самосто�

Функција : Отстранлива пластична капка подигнување на прибор за прибор за прибор, отпорна на 'рѓа, отпор�

За секое патување во теретана или парк, подгответе се со мажите „Тритон 2.0“ Изградени да издржат секојд

Одликувајќи се со сметка во форма на ковчег за максимална акција за стрелање и страничен блиц со минима�

Оваа прекрасна патека до уметноста Океан III платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастил�

Трчајте со доверба Овие шорцеви со атлетски дела имаат вградена лагер за удобност и покриеност Приближ�

Време е да распоредите пар панталони за кул удобност и стил Овие падобрански панталони од без граници и�

Откријте ја иднината на осветлувањето со преносни LED светла на Enbright Cafe од Јаско Користејќи ја патентира�

Bfgoodrich Radial T / A Performance AllSeason Tire Tire North America прва радијална гума со скоро 40 години тркачко наследство Радијал�

Scroll