Новак
Надворешна боја на Хеп, надворешна боја + буквар полу-сјај, зимска праска розова, галон

Надворешна боја на Хеп, надворешна боја + буквар полу-сјај, зимска праска розова, галон

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 671.04

Glidden® High Endurence® Plus Надворешна боја + Primer го носи квалитетот што го очекувате од Glidden® до вашите проекти на отворено. Оваа изведба на латекс-боја е идеална за правилно подготвена или претходно обоена надворешна дрво, штуко, бетон, претходно примиран и неискрена табла, табла за цемент на влакна, измешана алуминиум, исушена винил обвивка*и метал. 100% акрилна формула штити од УВ зраци и се спротивставува на бледнее во боја. Обезбедува одлична скриена и адхезија и облога отпорна на мувла што може да се примени на ниски температури (до 35ºF). *Винил обвивка и слични пластични композити не треба да бидат обоени со боја потемна од оригиналната боја. Сликањето винил обвивка или пластични композити со потемна боја може да предизвикаат да се искриват. Изборот на боја за употреба преку винил обвивка е ограничен. За информации, јавете се на 1-800-441-9695. Надворешна течна боја + буквар*. 100% акрилик. Одлично покривање на адхезија до 400 квадратни метри по галон. Се спротивставува на бледнее, пукајќи суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплетно без одржување, оваа вештачка елка со природен изглед може да се пофали со тенка и витка силует

Бебе има многу карактер во моето дете на моето дете на новороденото бебе од 1 парчиња Нашата пријатна, ме

Донесете ја текстурата Кошулата со ракав на Raglan Raglan Raglan е модерен фаворит за преземање Опуштена и ретро,

Наменето за удобност, издржливост и леснотија на облекување, Училишните предни панталони за момчиња од

Овој комплет за пижама „Блис пријатна памук“ е двопарчен сет направен од удобно и луксузен памук...

Нашите ленти за глава додаваат совршена количина на талент на која било облека Секое парче е направено �

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светс

Стил е едноставен Ниту една двојна облека на границите не се одликува со флертувана пушка на култури и п

Подгответе се за добар сон, или пријатна ден само да се карате во овој бел женски кошула со долг ракав и с

Покажете ја гордоста на вашата екипа во вашата градина или околу куќата со овој НФЛ лиценциран Атланта �

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wallид

PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценц

На денот кога ќе ја замолите да се венча, да ја претстави со елегантен прстен за ангажман, зачудувачки и �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Атлетски работи машки боксерски брифи 90% полиестер, 10% спандекс Мека микровлакна од половината...

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Уметник : Др Акира Takaues Ubject : Architecture Style : Modern & Modern and Contectional Product Type : GalleryWragped Canvas Artthats Ready за обесеност, умет�

Нашиот официјален елек за костуми е направен за да ви даде идеална рамнотежа помеѓу удобноста и паметни

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот Се е пре

Ова „смело усни“ врамени печати за сликање е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока резол�

Кожата горда светла суштина, зајакнување на влагата на лицето со аминокиселини, 100% веган, 5,07 мл ја зголе�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Емили Дидонато 21 wallиден постер е дизајниран со високо ква

Scroll