Новак
Примарно злато Карат бело злато 5x овален аметист и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 5x овален аметист и дијамантски прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Овој ринг со акцентиран скапоцен камен и дијаманти може да се пофали со изглед на елеганција и софистицираност. Овална облик на тресење 0,20 CTTW виолетова аметист и треперење VS2/SI1 Diamonds Diamonds Flaunts Во овој 14 карат бело злато прстен. Достапно во големината на прстот 5, овој прстен ќе го осветли вашиот ден во ден. Детали : Тип : АметистБиртстон месец : февруари Колор : Purple Cut : Face Ted Shape : Ovalsize : 5mm x 3mmweight : 0.2 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Vs2/Si1 Color : G-Ibirthstone месец : Aprescut : Face Ste Size : 1.2 MMEHIGH : антити : Поставување 4 jewelry : Bezelyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Шарена аура од жолта и бела боја е на врвот со привлечен дизајн во овој впечатлив прстен Одликувајќи се �

14 K Gold 5 MM PrincessCut Stud Earrings made with Crystals by Swarovski Metal : 14 K Solid Rose Gold Earring Type : Stud Earring Closure Type : Butterfly Backing Size : 5 MM Lead and Nickel

Оваа обетка за обетка е направена во 14 K бело злато, покажувајќи кружен розов сафир Ова елегантно парче п

Елегантен сребрен прстен од 925 Стерлинг со најдобрите симулирани бели дијаманти Стилски и сентиментале

Одликувајќи се со зачудувачки 7x5mm овален скапоцен камен Перидот, заедно со триото на I1 јасност, пенливи �

Персонализирајте ја облеката на вашата малечка со овој симпатичен детски ѓердан за приврзоци во Стерли

Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн Монтира�

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува смарагдно исечено зелено аметистички скапоцен ка�

Нашиот ѓердан со солза монограм е софистицирандизајниран ѓердан Вашиот рачно изработен монограм виси �

Изработено во злато од розово злато од 10К Овој сет на царски дијамантски невестински, има стилски прсте�

Направено во злато од роза од 10kt Морганит Боја на дијаманти : GHI Хало прстен Висока полска завршница зав�

Овој мила прстен на принцезата солитер од зрачен оган е направен од 14 карат бело злато Се одликува со 6мм

Стерлинг сребрен родиум обложен NHL Logoart New York Rangers Голем емајлиран приврзок за приврзоци : 27 mmmatery : Примарн

Бидете брзи да покажете ectionубов кон вашата мајка или мајката како фигура во вашиот живот со тоа што ќе и

Овој ринг со акцентиран скапоцен камен и дијаманти може да се пофали со изглед на елеганција и софистиц�

Слатка и толку романтична, овој скапоцен камен и дијамантски прстен е сигурно дека ќе го освои своето ср

Идеалниот подарок за вашата loveубов, овие обетки се совршена големина и имаат огнен природен скапоцен ка

Зачудувајте ја со овој привлечен дијамантски бенд Багета за жени Изработено во 14 килограми бело злато, �

Заслепувајте го вашиот изглед со овој уникатен свадбен бенд на свадбениот бенд Миабела Дијамант Монтир

Нагласете сè, од вашиот мал црн фустан до обична кошула со копче и фармерки со овие елегантни Akoya Pearl AAA, к�

Покажете го вашиот одличен вкус на стил со овој шармантен бенд од зрачен оган, внимателно направен од 14 �

Загарантирано 100% задоволство нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага

Изработено од квалитетно сребро, прстенот на тркалото на овој брод е сигурен дека ќе додаде допир на мис

Откарете го прстот со овој едноставен, но елегантен прстен со допир на зачудувачки скапоцен камен од 4мм

Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар

Scroll