Новак
Столчиња за редење на живот, комерцијално одделение во затворено, црно и сребро

Столчиња за редење на живот, комерцијално одделение во затворено, црно и сребро

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1551.84

Чаир за редење на живот (14-пакет)-има ново иновативно седиште и грб (црна) со челична рамка за редење (сребро). Овој модел доаѓа како 14-пакет со 10-годишна ограничена гаранција. Воведување на новата линија на Mementивотен век на премија за црна и сребрена канцеларија. Нашите вертикално редење столчиња се изработени од полиетилен со голема влијание, контурирани за удобност и дизајнирани за издржливост. Цевките обложени со прав ја зголемуваат јачината и стабилноста. Столчињата за редење на живот се лесни, лесни за чистење и можат да се користат затворени или надвор. Погодниот дизајн ви овозможува да ставате повеќе столчиња заедно за лесно складирање. Столчињата ги надминуваат бараните стандарди за бифма и се совршени за следната средба, настан или семејно собирање. Внатрешна/надворешна употреба. Направено од УВ-заштитен полиетилен со висока густина (HDPE). Повеќекратни столици магацинот за лесно складирање. Отпорен на дамки и лесен за чистење. Челична рамка со завршна обработка на време. Супериорна сила и издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа стилска и удобна Health Tex Toddler Girl Flutter Sleeve Romper е задолжително за нејзината гардероба На предната стран�

Без граници панталони од зелена салата не се разноврсен стил со десно разгорена нога и ласкава широка л�

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Заштитената марка за трговска марка е рег

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Пар на Викторија К, модерен тексас текстура дизајниран материјал и златна тока низ предниот дел нуди ко�

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Забавна храна исполнува возбудливи бои на овој правоаголен полиестерски килим Прецизните градежни кар

Супериорен врвен ротор на сопирачката за патнички автомобили, лесни камиони и SUV Ultrahc® роторите на сопир

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за BMW 740 2015 : Дизајнирано прилагодено вк

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Уметник : Aleedandasubject : Animals Tyle : Модерни рустични производи Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова под

Откријте ја иднината на осветлувањето со преносни LED светла на Enbright Cafe од Јаско Користејќи ја патентира�

Функција : Отстранлива пластична капка подигнување на прибор за прибор за прибор, отпорна на 'рѓа, отпор�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Bug Bug Molto е мека и гушкачка кадифен играчка што проектира светлина кога се исцеди! Светлината бубачка има

Канари островски чамци за риболов премија врамени платно подготвени да висат Премиум рака испружено вр

Попрска на боја, секси и пресечен и го имате вашиот нов омилен костим за капење Едно парче костим за капе

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Копче за кратки ракави за кратки ракави на Пери Елис со зашилена јака, редовно вклопување, обична измисл

Индексот на женски поп раб на Georgeорџ е такт за грабнување и одење на паричникот кој има лесно и безбедно

Меки, дишечки и стилски, овие шепоти за дневникот од jacеклин интимти се оние во кои сакате да го поминете

Тема : Animals Tyle : Pop Art Product Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Родез�

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Scroll