Новак
Хартија и плик Ноќта на вештерките лента, трик или лекување, жолта, 2.5in 25yd, 1 пакет

Хартија и плик Ноќта на вештерките лента, трик или лекување, жолта, 2.5in 25yd, 1 пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Jamем хартија и пликови хартија за вештерките Тема. Овие празнични панделки навистина ја покажуваат вашата празнична страна за следната забава за Ноќта на вештерките или прогонувана куќа или костум. Оваа лента може да се украси на вратите, косата, тиквите, венците, парчињата на Денот на благодарноста, на wallидот или околу подарокот, вие го именувате и оваа лента може да го стори тоа. Најдобриот дел е што оваа лента лесно се враќа и може да се чува на кое било место до следната сезона на празници. Големина : 2,5 инчи x 25 јарди Боја : жолта количина : 1/Пакет Боја : жолта. Големина : 2,5in x 25yd. Количина : 1/пакет. Додадете акцент на сите ваши идни подароци, проекти и повеќе со оваа забавна лента!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Без разлика дали вашата страст е занает, шиење или сè што е помеѓу, Offray нуди лента за да ги задоволи вашит

Времето на празник Белиот лак со црн раб е претходно изработен, така што сè што треба да направите е да г�

Со безвременски дизајн кој е совршен за украсување, завиткување на подароци и многу повеќе, нашата лент�

Ibrивописни панделки со портокалова боја без разлика дали завиткате роденденски подарок или Божиќен под

Оваа црно бела смела проверка е модерен, но сепак класичен дизајн Wired Plaid Ribbon обезбедува богат контраст в

Paperејм хартија и плична лента со пликови е дизајнирана да ги додаде завиткуваните подароци на кои им е п�

Reliant Ribbon Satin Sant Enth Lece Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување Нашите сјајни и свилени едн

Reliant Ribbon Satin Enth Face Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени еднос

Jamем хартија Гингам Дупиони Проверка на лентата е најдобриот подножје за вашите подароци и празничен ак

Бервик Офрај е најголемиот светски производител и дистрибутер на декоративни панделки и лакови...

Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето додаток што е само вистинската боја е клучно за вашите

Додадете го тој дополнителен посебен допир на вашите следни проекти за уметност и занаетчиство или зав�

Jamем хартија црвенобели Божиќни ленти Сјајната лента е број еден начин да ги зачините вашите Божиќни и п

Лента за време на празници, чисто злато со златни сјајни снегулки, 2 "x 75 ' : Декоративна чиста златна лента

Ширина од 1,5 инчи ширина лента, 100% континуирано 15 стапки по пилиња без разделувања Класичен Божиќен сти�

Haperеј џем хартија и плик потписен лента Француска сина сатенска лента со двојно лице носи забавен изгле�

Animalе џем хартија и плик животно забележана лента е најдобриот начин да додадете нешто дополнително на в

Scroll