Новак
Енергетска стоп Предна и задна замена на сопирачките за замена на сопирачките и комплетот за ротор KOE6301

Енергетска стоп Предна и задна замена на сопирачките за замена на сопирачките и комплетот за ротор KOE6301

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за замена на акциите вклучуваат комплетен сет на автоматски ротори на сопирачките за замена на OE и керамички влошки за еволуција на високи перформанси. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Тие се не-насочена површина на роторот со рамнотежа од 100% мелница. Овој прифатлив комплет за сопирачки за замена на акции е за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и прифатливо решение за подобро сопирање, тогаш ви е потребна моќност за напојување на сопирачката за замена на сопирачките! Подлога за замена на сопирачките за заптивка на акции и комплет за ротори • Z17 Evolution Carbon-Fiber керамика сопирачки сопирачки со сопирачки • Роторите користат G3000 леања и се 100% мелници избалансирани за перформанси на акции и безбедност • ги вклучува сите хардвер потребни за целосна инсталација • FITS : Mini Купер 2010-2007 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Bando Acportory Drive Belt изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произве�

Dayco Poly Rib Serpentine Beltbuilt за патнички автомобили и лесни камиони, широката линија на Dayco на полиребро за појас

Кревет, продолжена кабина пикап20012004 Silverado 1500 база 78,0 in Поветка, пикап на екипажот, со задна сопирачка на �

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси VGX Premium Комплетен

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално Type :

Сензор за положба на положбата Vemo Crank Сензорот за позиција на Crank Vemo е идеална висококвалитетна замена н�

Бехр, една од седумте одлични брендови на Mahle Aftermarket, е глобален експерт за термичко управување и долгоро

Специфично за производи Посебно Тип : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално Ноти�

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси VGX Premium Комплетен

Goodyear Belts разви класични завиткани Vпојаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век...

4 V со склоп на ролери за лице надолу Бројот на делот OEM што оваа ставка го заменува е дел број RG50198000 Оваа с

Регулаторот за вбризгување на гориво со оригиналната опрема Acdelco GM е механички вентил кој го контролира

Scroll