Новак
Регулаторот на прозорецот Делко одговара на Chevrolet Spark

Регулаторот на прозорецот Делко одговара на Chevrolet Spark

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 359.68

Одговара на следниве возила : Chevrolet Spark2013 (подмодел : LS, LT) 2014 (подмодел : LS, LT) 2015 (подмодел : LS, LT) Fitnote : Front, десно, хечбек, предна и задна врата PWR Windows (AE3) Chevrolet Spark EV2014 LT FRONT, REGOR, HATHBECK, предна и задна врата PWR Windows (AE3) 2015 LT FRONT, DIGHT, HATCHBECK, предна и задна врата PWR Windows (AE3) 2016 LT FRONT, FRONT, LEGHACDELCO (POWER) OE регулатори за прозорец за замена на прозорецот за замена на прозорецот за замена на прозорецот за замена на прозорецот за замена ОЕ регулатори за прозорец за замена Одговараат исто како и оригиналот и испорачајте продолжен животен век за да ја вратите интуитивната операција на вашите прозорци. Основана во 1899 година, Acdelco произведува оригинални делови за GM и премиум делови за замена на OE за други брендови во автомобилскиот задниот дел. Вклучете се преку широка разновидност на тестови за да се обезбеди прецизно вклопување и издржливост со сите нови моторни и конектори (во зависност од апликацијата) достапни за широк асортиман на GM и не-GM апликации, произведени до строг стандард за квалитет, есенципиран со ролери наместо слајдови за подолга состојба на живот на кабел : Ново. Конфигурација : со мотор. Продадена количина : продадена индивидуално. Препорачана употреба : ОЕ замена. Тип : моќ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Директна замена на вентилот за вентил на пареатаовој пареа канистер вентил соленоид се вклопува и изве�

Motorcraft PCV Valve секој моторникратен PCV вентил ги испорачува квалитетни перформанси што сте ги очекувале од �

Професионалец на Acdelco, премиум пумпа за гориво и индикатор за притисок на моторното масло е високо квали

Специфично на производи : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуално Коннектор Пол : Femaleенски к�

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет на мотоцикции : Nofit : Direct Fit Fitment Type : Directementoe Број на �

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Contitech OE квалитетни серпентини ремени се користат за единици за возење додатоци единиците што се монтир�

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Месинг за месинг за супериорна корозија отпорност месинг или никелобложени терминали за супериорна сп�

Собрание на регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за 2002 2003 година Mitsubishi Lancer Front лево (регулатор на прозор

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

TDAYCO® обликуван радијатор и бајпас црево tdesigned за замена на цревото на производителот на оригиналната оп

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Поддршката за поддршка на TUFF Поддршка за лифт на отворот изгради репутација во автомобилската индустри

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

SKF автоматскиот заптивка на вратилото на излезот на вратилото на SKF изгради репутација во автомобилскат

4 V со склоп на ролери за лице надолу Бројот на делот OEM што оваа ставка го заменува е дел број RG50198000...

100% сосема нови и никогаш не се користат Го одржува ладилникот за внатрешни работи на автомобилот во тек�

Регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power For Subaru Legacy 20092005, Outback 20092005 Предниот лев (без мотор за лифт на прозоре

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Type : With Pump Notes : With cap Replaces OE Number : MR191497PFM, MR191063, MB286961 Replaces Partslink

Сензор за положба на положбата Vemo Crank Сензорот за позиција на Crank Vemo е идеална висококвалитетна замена н�

Регулаторот за вбризгување на гориво со оригиналната опрема Acdelco GM е механички вентил кој го контролира

Кондензаторот е дизајниран да ја отстрани топлината од ладилното средство A / C собрано во системот...

ACDELCO GM Оригинална опрема за ладење на моторот за моторно масло, црево ACDELCO GM Оригиналната опрема за ладењ

Специфит на производи : Директна фиксација Продадена : Продадена индивидуално Ноти : Тип на пин; Со 2пост�

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси...

Специфични производи за производи : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Primed Materi

Scroll