Новак
Енергетска стоп предната и задната замена на сопирачките за замена и комплетот за ротори, кои се вклопуваат во фокусот на Форд

Енергетска стоп предната и задната замена на сопирачките за замена и комплетот за ротори, кои се вклопуваат

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за замена на акциите вклучуваат комплетен сет на автоматски ротори на сопирачките за замена на OE и керамички влошки за еволуција на високи перформанси. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Тие се не-насочена површина на роторот со рамнотежа од 100% мелница. Овој прифатлив комплет за сопирачки за замена на акции е за сите возила. Ако ви треба брзо, лесно и прифатливо решение за подобро сопирање, тогаш ви е потребна моќност за напојување на сопирачката за замена на сопирачките! Подлога за замена на сопирачките за заптивка на акции и комплет за ротор • Z17 Evolution Carbon-Fiber керамика сопирачки сопирачки со сопирачки • Роторите користат G3000 леања и се 100% мелници избалансирани за перформанси на акции и безбедност Фокус 2018-2015 одговара на Изберете : 2015-2018 Ford Focus ST и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално, меѓусебна размена на дел : 31306775098 Replaces OE

Dayco Poly Rib Serpentine Beltbuilt за патнички автомобили и лесни камиони, широката линија на Dayco на полиребро за појас

Тип на специфични производи на производи : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално,

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Notes : With cap Replaces OE Number : PE0115351 AReplaces Partslink Number : MA3014114 Interchange Part N

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет Motor Custom : No Vehicle Тип на тело : Sedan Fit : Direct Fit Fitment Type : Dire

Специфичен производ на производот : Тип на моќност на моќност : 2пински приклучоци : Со пакет на мотоцикц�

Собрание на регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за 2002 2003 година Mitsubishi Lancer Front лево (регулатор на прозор

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за

Contitech OE квалитетни серпентини ремени се користат за единици за возење додатоци единиците што се монтир�

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат

Специфично на производи : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуално Коннектор Пол : Femaleенски к�

Кревет, продолжена кабина пикап20012004 Silverado 1500 база 78,0 in Поветка, пикап на екипажот, со задна сопирачка на �

Оригинален CV зглоб на Drive Shaft CV Оригиналниот CV зглоб на Drive Shaft CV е компонента за замена на OES која ги обезб�

Регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за Nissan Sentra 19941991, Tsuru 20121994 Предниот десен десен агол (без мотор за ли�

Одговара на следниве возила : Chevrolet Spark2013 (подмодел : LS, LT) 2014 (подмодел : LS, LT) 2015 (подмодел : LS, LT) Fitnote : Front, де�

Motorcraft PCV Valve секој моторникратен PCV вентил ги испорачува квалитетни перформанси што сте ги очекувале од �

Регулаторот за вбризгување на гориво со оригиналната опрема Acdelco GM е механички вентил кој го контролира

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Пумпа за вода на моторот GMB со вентилатор спојка изгради репутација во автомобилската индустрија за ква

Scroll