Новак
Редовните фармерки на момчињата на Леви, големини со 4-20

Редовните фармерки на момчињата на Леви, големини со 4-20

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.68

Удобноста и стилот беа избалансирани до совршенство во креирањето на овие 550 опуштени фармерки на Леви. Тие се исечени со повеќе простор на седиштето и бутот за да ги направат да изгледаат добро и да се чувствуваат удобно во текот на целиот ден. Леви. Момци 550 опуштени фармерки. Деним од памук. Прилагодлива лента за половината до големина 12. Седи под половината. Лабава низ бутот со зашилена нога. Средно миење. Светло избледување низ целиот свет. Зашивање на контраст. Стајлинг со 5 џеб. Јамки на појас. Поштенски мува со затворање на предното копче.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент Дизајнот на палуб�

Шик спин на класично здолниште Боја : карирани детали за увезениот производ : облека со бела стаг...

Уметник : Крис Мојерсубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галерија обвит

Оахурст Ултра пастеризиран светло крем, 32 fl oz дозволете ја светлината Свежо и вкусно, совршено за додав�

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска ма

Преземете го удобеншик стил ова лето во кафени станови Faux кожата на горе истакнува дизајн на кафезпети �

Покажете го вашиот нов омилен гардероба овој цветен врв од без граници Дизајнирано во лесна ткаенина, о

Иберија Jackек Мекерел е висококвалитетен, одржливо извори на конзервирана морска храна, кој нуди и одлич

Уметник : Крис Пашкесјубјект : Апстракт Стил : Тип на крајбрежје Продукција : Галерија обвиткано платно у

Подлогата за сопирачките на Bendix Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае

Kristie Bootcut, Пант, Active Kristie Bootcut Pant, доаѓа во нашата издржлива 90% памук и 10% измислица на спандекс што е лесна з

Целосно сонце Заштитете од мраз Засади зони 58 Водата доследно сè додека не се воспостави растение...

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро Комбинирајќи бујни и нежни зеленили со привлечни рози �

ZinVivek 37 ”Делукс дрво платформа за кревет со рамка со глава, целосна природна убавина, дизајн на квалитет

Истакнати бои : Бела, Тан, Група Светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричм

Изразувајте ја својата посветеност на иднина заедно со овој исклучителен прстен за коктел на Морганит �

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

Прославете ја вашата бескрајна романса со овој симбол на loveубов и заедништво Изработено во 10К злато, ов�

Нашите килими се машински изработени и завршени рачно, ви даваат автентичен изглед на рачно изработен к

Додадете пријатен слој во вашата гардероба без ова, без граници на руно пуровер Одликувајќи се со сите, �

Модерно преземање на класичен ранец, без граници за граници што ве одржува организирани додека сте во д�

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на wallидот на фармата е направена на 100% �

Scroll