Новак
1- Карат Т.Г.В. Морганит и дијамантски акцент Стерлинг Сребрен коктел прстен

1- Карат Т.Г.В. Морганит и дијамантски акцент Стерлинг Сребрен коктел прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3338.24

Изразувајте ја својата посветеност на иднина заедно со овој исклучителен прстен за коктел на Морганит и Дијамант. Изработено во бујно сребро сребро, овој прстен има овален (8мм х 6мм) Морганит скапоцен камен во центарот со осум акценти со дијаманти поставени од тркалезно, (G-H, I2-I3) и шест кружни, пас-сет Акценти на дијаманти (G-H, I2-I3) по страните. Овој прстен е засилен со финиш на милигрена. 1-1/7 Карат Т.Г.В. Морганит и Дијамант Акцент Стерлинг Сребрен коктел прстен : Изработен во Стерлинг Сребрена 0,07 КТ. T.W.1-1/7 Ct. T.G.W.DIAMOND боја : G-HDIAMOND CLARY : I2-I3 LEARN Повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

"Донеси забавно вибрации во вашиот дом со едноставно маргаритка 26 " x 26 "брусница гео лудост акцент перни�

Опфатена во современа, портокалова и крем сузаниинспирирана медалјонска ткаенина, оваа фотелја на Homeуд

Уметник : Крис Пашкесјубјект : Апстракт Стил : Тип на крајбрежје Продукција : Галерија обвиткано платно у

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

Водоотпорен Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, п

Тема : Апстракт Стил : Современа проповед Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна ум

Вестлејк СТ100 е сезона за автопатска терен гума направена само за употреба на приколка ST100 има двојни че�

Покажете го вашиот нов омилен гардероба овој цветен врв од без граници Дизајнирано во лесна ткаенина, о

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи.Ум�

Задржете се на краткиот ракав за кратки ракави на оваа чудо на Nation Nation за вашиот млад човек Добро е во те�

Гледајте ја играта на Големиот Кентаки Вајлдс додека останувате дополнително пријатно во овие подготв�

Краток опис не е достапен, Делуксот со висок грб извршен кожен стол има густо поставено контурно седишт�

Зашеметување на сандала, колекцијата Нола од Гурај Овој стил е лесен за прошетка со вегански кожни горе

Scroll