Новак
ДизајнАрт Модерна завеса за затемнување

ДизајнАрт Модерна завеса за затемнување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа олеснување зелени триаголници завеса. Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачката само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа црна завеса целосно и безбедно да се мие машината. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Барате да ја внесете естетиката на цементот во вашиот простор без да ја пробиете банката? Нашата основн�

Направете го тоа службеник со овој прстен за ветувања на Тангело Морганит и Дијамант Изработено во зрач

Еден пар сандали на Викторија К Гладијатор со лента за глуждот и дизајн на Росовер на предниот дел на SSNDA

Оваа прекрасна смела експресија уметност II платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалит

Овој прстен го прикажува извонредниот создаден Руби врамен од ореол од бел CZ Сметавиот скапоцен камен е

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер Thummprintz Caribbean Cove IV затворен перница : Прекрас

Овој лесен слој од време и TRU е удобен додаток на вашите плетени со кратки ракави со должина на лактот...

Современите моменти од двојниот слој на Гербер, горниот дел и здолништето се изработени од 100% памучна т�

Овој меѓународен трендс подобар повик Саул Најдобриот постер за wallидови е дизајниран со високо квалит�

Сандалите од клин Ранија од колекцијата на ourурнини ќе ве одведат каде и да сакате без страв да носите по

Scroll