Новак
Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки столар Jeanан

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки столар Jeanан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Потпис од страна на Леви Штраус и Ко -машката столарска фармерки обезбедуваат сигурна цел ден удобност и функционалност. Изработени од врвен траен тексас, овие фармерки на столар се вклопуваат опуштени низ седиштето и бутот и се исечени директно од коленото до глуждот. Квалитет на кој му верувате од Levi's Strauss & Co., основана 1853 година. Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки фармерки на столар : ексклузивно. Направено со вода помалку технологија. Сигурна цел ден удобност. Опуштено преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Детали за столар. Стајлинг со пет џеб. Супериорен квалитет, јачина и издржливост. Содржината на ткаенина варира според боите. Машинско миење. Материјал : Памук. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Inенски цветни вез го украсува овој симпатичен џемпер на пуловер од историјата на дизајнот Детали за реб

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за Ford Transit350 2015 : Дизајнирано прилагоде�

Креветот за платформата за остатокот од дрво со тапациран вертикален канал на главата е стилски и здрав

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со торба за перење на желби од нашат

Заштитниците на листовите со страничен товар Ејвори ви помагаат да ги чувате вашите важни документи за�

Без разлика дали излегувате, висат со пријателите или останете внатре, станете пријатно со Duster Cardigan на Te

Нејзините очи и прстенестиот прст ќе искраат светло кога ќе ја претставите со овој прстен за земање зди�

Овој прекрасен килим Камден Дарла област има модерна гранична шема и смели бои што ќе бидат совршен дод�

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Омилен вентилатор МЛБ капа / капа Сент Луис кардинали, Стил : Основен, боја : морнарица / црвена, големина

Сензорот за брзина на автоматска брзина на менувачот WVE изгради репутација во автомобилската индустриј

Креветот Хазра Браун мансарда комбинира обичен, современ изглед и функционален дизајн за да создаде пр�

Ловечките нараквици Хантворт ви помагаат да го направите ударот додека ги штитат вашите раце, давајќи в

Сите наши производи од хартија се произведуваат со највисоки материјали и секогаш остануваат без кисел

Подарете го подарокот за мода со празниците за правда, надаваат маици со долги ракави и сет на облека со

Создавањето на ставање заедно никогаш не било полесно! Овој елегантна породилна туника врвот има фигур�

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

Розалин по лесен улица го поставува трендот за Сандал за летна удобност што ја баравте Дизајниран со де�

Лесен и брз сув Вие не сакате да останете влажни со часови откако ќе го напуштите базенот, кој го прави т�

Калдвел 16 "место во целта 9 дијамант, сила со висок контраст : Боја со голема видливост за да се види на до

Цртичка на меката ткаенина го подобрува светло и воздушно чувство на оваа блуза блуза со цвеќиња...

Scroll