Новак
Rizzy килими во областа reg vo кафеава граничи со винова лоза

Rizzy килими во областа reg vo кафеава граничи со винова лоза

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Додадете елегантен стил и суптилна боја на вашиот простор со овој стилски Rizzy Home VO1145 Volare Rug. Изработено е од 100 проценти волна и е рачно зафатена со дополнителна издржливост. Овој еклектичен килим има правоаголна форма што ќе се вклопи во многу дизајнерски простори. Поради разликата на боите на мониторот, некои бои на килим може да варираат малку. Овој килим од 8 'x 10' се препорачува само за употреба во затворен простор и ќе ја подобри спалната соба, влезната врата, дневната соба или ден. Направена од 100% волна. Рачно затегнат. Големина : 8 'x 10'. Препорачано само за употреба во затворен простор. Колекцијата Volare од Rizzy Home. Електричен килим е направен во Индија. VO1145.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од страна на Маја Гурпрофесија, врамен�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за �

ЛАС ВЕГАС КАДИОНСКИ момчиња 418 МЕШ Краток 9 K1 BXFGFZ XXL18 Овие момчиња активни шорцеви од мрежа го карактериз�

Baby Jogger Double Carry Cage обезбедува уште поголема погодност и заштитен заштита за да можете лесно да го донесет�

Acer Aspire 17.3 "лаптоп, Intel Core i7 i73632 QM, 750 GB HD, 120 GB SSD, ДВД писател, Windows 8, V3771 G73638 G87 MAII Intel Core i7 2.20 GHz процесор обезбед

Овошјето на разбојното руно е направено со памук на прстенот Еверсфт за миење на мекост по миење по миењ

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Од лежење наоколу до играње наоколу, тој ќе биде удобен и кул во овие графички резервоари од Гаранималс �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Yorkујорк тестенини авторитет равиоли сирење.италијански класици Сите природни Равиоли, триборо сирење..

Вашето малечко ќе зумира (со многу безбедна брзина) на нивната сопствена играчка за возење велосипед со

Scroll