Новак
Aukfa близнак со големина на мансарда кревет дрвен кревет со слајд, скалила и табла, мансарда близнак, слајд за кревет кревет, кревет кревет со скали, за деца, сива боја

Aukfa близнак со големина на мансарда кревет дрвен кревет со слајд, скалила и табла, мансарда близнак, слајд

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Димензии : Севкупна димензија на производот : 78. Нашите дизајни промовираат и удобност и елеганција. А долната плоча на слајдот е MDF, мазната површина на плочата ви овозможи да ја доживеете забавата на лизгање. За дополнителна дополнителна забава, слајдот е вклучен и може да се стави лево или десно. Безбедност и забава После будењето, можете да излезете од кревет на најбрзиот и најсреќниот начин секое утро заради поставувањето на слајдот. Со слајд за да играте, овој кревет за мансарда може да додаде забава на Вие и развивате чувство за рамнотежа и координација. Овој вид на дизајн на дрвени лет овозможува воздухот да помине слободно под креветот, да се олади и да обезбеди душекот ја одржува својата свежина и долгорочна долговечност. Таблата со креда поставена на страната на креветот ви овозможува да ја користите вашата имагинација и креативност во секое време и да го стимулирате потенцијалот на вашиот мозок. Конвертибилна скала и слајд со вградена скала, лесно е да се искачите нагоре и надолу од горниот кревет. Комплет за SLAT е вклучен така што не се потребни извори на кутии. Душекот не е вклучен.1 ”x 88,8” x 44 ”(l x w x h). Тежина и димензии Севкупна димензија на производот : 78.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вреќата за спиење на Бакати е направена со 100 проценти памучна ткаенина од муслин во забавни отпечатоци

Среќен ден на Свети Патрик! Свртете ја вашата облека во забавна и празнична изјава за забава со оваа сме�

Карактеристики.Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Упат�

Направено од 100% рециклирани материјали, Spectrum_R / / Silk нуди крајна заштита од пад и антимикробна одбрана �

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.Уметник : Хелен Абасјубј�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Заедницата на трговската марка е посветена на обезб

Слатка Софија Првата е опкружена со нејзините пријатели на животни Птици, верверички и нејзиното милен�

Панталони со лесна облека од чудо нација има вашето бебе или дете момче покриено и изгледа симпатично...

Hereенски наследство со висок пораст Пантин одземник на корените на работната облека на нашиот бренд, жен

Патувајте во стил со нашата лесна мултинамена торба за месинџер! Зашиени заедно со квалитетен најлон, г�

Создадете убави знаци, картички и канцелариски материјал со овој комплет за матрици на азбука...

2 Пакувајте ги мини панделките на Снајдер (1,5 мл., 60 ct.) За оваа ставка Вкусни мини панделки Здрав, нискокал

Scroll