Новак
Wrangler работна облека за машка ватиран елек

Wrangler работна облека за машка ватиран елек

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Кога ви треба дополнителна топлина додека сте на работа, овој пролетен елек на машката облека на Wrangler ја покри - гардероба суштинска за мажите кои бараат облеката да биде доволно тешка за да се одржи на работа. Овој елек на Flex Canvas има целосен затворање на поштенски патенти со двојни затоплувачи на рацете однапред и јака на вратот на ребрата за дополнителна удобност и разноврсност. Плус, со опуштено вклопување и направено од надворешна обвивка од памук/поли со вграден спандекс, Flex Canvas се движи со вас без да ги ограничите вашите движења. 58% памук / 40% полиестер / 2% ткаенина од платно од платно од платно. Поставена : 100% полиестерска ватирана обвивка. Опуштено вклопување. Флекс платно ткаенина се движи со вас. Затворање на преден патент. Двојни затоплувачи на рацете однапред. Лесна грижа и машина за перење. Достапно во проширени големини s - 3xl.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Toyo Observe G3Ice е зимска гума за седани, CUV, SUV и лесни камиони и е овластен од Three Peak Mountain Дизајн на зимски шари..

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

3 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни касети со лента за печатачи 52103601 За употреба во окидата микролин 395,

Излезете во вашите нови тексас класични фармерки со права нозе со исечена силуета од време и Тру Со исц�

Уметник : Ванеса Биндер Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано п�

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Детали за производот Стилска туника со деколте на Хенли V и удира во должина на колкот, деталите за копче

Има толку многу причини да ги сакате папучи на Muk Luks Gloria, од најразлични модерни обрасци и бои до симпати�

Останете кул бидејќи времето се загрева во оваа лесна кошула со копче Vвратот од Terra & Sky Изработено во ве�

Оваа оригинална јакна од кошула од платно Дикис нуди заштита од времето, додека продолжувате со вашите �

Вежбајте да удирате топка со играта на џамбо лилјак и топка Оваа игра е одлична активност на отворено за

Scroll