Новак
Igloo qt. Лагуна тврд леден граден ладилник со тркала - сина

Igloo qt. Лагуна тврд леден граден ладилник со тркала - сина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 5184.00

Време е да преведете закуски за вашите пријатели на концертот во паркот или кутиите со сокови за бејзбол тимот? Одморете се лесно со ладилникот на ролерот IGLOO 60 QT Laguna во црвена боја. Cool Riser Technology ќе ги одржува вашите пијалоци и закуски ладни со часови, додека двајцата држачи за пијалоци што се само-исцедуваат ги одржуваат вашите пијалоци во дофат на рака. Со заклучувањето, телескопската рачка, можете да го притиснете или да го повлечете новиот ладилник за ролери Igloo Laguna до вашата следна авантура! Igloo 60 Qt. Лагуна тркалајќи ладилник за мраз со тркала, сино тркала за лесен транспорт. Заклучувањето, рачката за телескоп овозможува ладилникот да се турка или влече. Образените странични рачки за кревање / надвор од возилото • Држачите за пијалоци за само-исцедување ги чуваат пијалоците на дофат на раката. Двајца прифаќаат лименки од 12 унца, додека две вклопуваат големи лични хидратациони патеки. Вклучен приклучок за одвод го прави празнењето стопено мраз. Cool Riser Technology ™ - Зголемениот дизајн ги подобрува перформансите на ладење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кафе Париз, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сина боја, ова лико

Индексот на женски поп раб на Georgeорџ е такт за грабнување и одење на паричникот кој има лесно и безбедно

99+822 Боја : Скај сина карактеристики : на возраст од 38 години Сесонализација : Да Тип на производ : Почетна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Пијама кошула : РИБ плетено со сите печати со 2 копчиња Хенли плоча со долги ракави со манжетни со ребраб�

Бидете уверени за нула нарушување или кражба со ова тешки челик конструирано поштенско сандаче за монт�

Јакната „Беверли Хилс Поло Клуб Раглан“ е стилска, топла и удобна за носење Направено е од волна и поли�

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Супериорен врвен ротор на сопирачката за патнички автомобили, лесни камиони и SUV Ultrahc® роторите на сопир

Игра во оваа атлетска работа Момци со кратки ракави солиден Хедер Jerseyерси, кој нуди токму она што му е по

Меки, дишечки и стилски, овие шепоти за дневникот од jacеклин интимти се оние во кои сакате да го поминете

Оваа стилска и удобна Health Tex Toddler Girl Flutter Sleeve Romper е задолжително за нејзината гардероба На предната стран�

Scroll