Новак
Glidden Едно палто за внатрешна боја и буквар, орел око сиво, галон, лушпа од јајце

Glidden Едно палто за внатрешна боја и буквар, орел око сиво, галон, лушпа од јајце

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 575.04

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*, исклучителна завршница за криење и дамки. Оваа формула со низок мирис/ низок VOC има одлична чистаност, така што таа стои до чести чистење. Идеално за употреба на правилно подготвени внатрешни wallsидови, тавани или трим составени од нов или претходно насликан сув wallид, гипс, asonидање, дрво и метал. Достапно во рамни, лушпи од јајце, полу-сјајни шеини. Внатрешна течна боја + буквар*. 100% акрилик. Најдобро скривање и покривање до 400 квадратни метри по галон. Одлична миење. Овозможува облога отпорен на мувла. Низок VOC, низок мирис; Суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, полусјај, класична тиркизна, 1 галон е низ

Colorplace® Ultra Paint & Primer е врвен квалитетен производ кој нуди одлична покриеност и скриен и е многу издржлив и

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, домашни билки, 8 унци е низок VOC, низ

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, бледо злато, 8 унци е низок VOC, низок

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, ајкула, 8 унци е низок VOC, низок мири

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар...

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, полусјај, продавница за бонбони, 1 галон е

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Scroll