Новак
Навистина мек секојдневен сет на кралицата гингам аква

Навистина мек секојдневен сет на кралицата гингам аква

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 379.04

Класична шема на гингам е лесна координат на најразлични спални соби. Основната ткаенина е цврста бела 100% микрофибер ткаенина со специјално навистина меко двојно четкање и завршува со средно ниво на гингам во модни бои. Опремените чаршафи се длабок џеб за подебели душеци, а еластиката е од сите четири страни. Овие листови можат да координираат со најразлични погледи за која било спална соба со давање разиграна координација. Вклучува : Еден вграден лист 60x80 со џеб од 13 инчи, 1 рамен лист 90x102 и 2 случаи со перница 20x32 инчи секоја од нив. Листови и случаи со перници се направени од 100% полиестер за микрофибер со специјални третмани за неверојатна мекост и удобност. Оваа ставка е машина што може да се мие; Како и да е, проверете дали опремата е доволно голема за да дозволите предметот да се движи слободно во миење. Лесно е да се координира шемата на гингам. 100% четкан микрофибер. Лист со длабок џеб.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Длабокиот џеб вграден лим мерки и се вклопува во душеци длабоко 1416 инчи Нашите луксузни чаршафи се цврс�

Лизгајте се во луксуз, исклучително мазно и меко на допир, сетот на броењето на броењето на широководот �

Неговите ултрафинирани предива и микро вентилирани ткаени ткаат пот и дамки, правејќи кратко миење на л

Не белиот Измијте со слични бои во ладна вода Сушењето на ролерот на тивок оган или суво на воздухот...

Покрај кралицата со големина , овие исклучително меки листови со микрофибер листови доаѓаат во најразл�

Карактеристики : Погоден за широк спектар на стилови како што се, модерни, крајбрежни, крајбрежни, фарми

Лесна грижа, машина што се мие Мекиот допир е прва и најзабележителна карактеристика што обезбедува не�

Нашата перница за тело направена од 55% полиестер 45% вискоза (изведена од бамбус), што го прави дише, свиле�

Значи, ние ги искористивме нашите децении стручни знаења за постелнина за да го создадеме овој совршен �

Значи, ние ги искористивме нашите децении стручни знаења за постелнина за да го создадеме овој совршен �

Со 15 инчи Близнак 3 Комплет за компјутер Што е вклучено во овој сет? 1 близнак рамен лист 66 in.Опис на произ

Слаткајте во удобност цела ноќ помеѓу чаршавите на сетот за памучни фланели на Еди Бауер Достапно во ни�

Нашиот ултрамек, 100% долг органски памук вграден лист ја прави совршената основа за вашиот најдобар ноќе

На студена вечер, нема да мора да ползиш во ладен кревет кога ќе го изберете овој комплет за модални маич

Лизгајте се во луксуз, исклучително мазно и меко на допир, сетот на броењето на броењето на широководот �

Комплетна / кралица : (1) рамен лист, (1) вграден лист и (2) стандардни перници за стандардна големина...

Сосема нови и фабрички запечатени RV кралица длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеци до 10 "дл�

Богатството во текстурата и бојата ве чека во овој прекрасен сет на ленти за ленти со памук дамаск Овој �

Scroll