Новак
Сет на голи домашни листови, микрофибер, дополнителни перници, целосен XL, таупе

Сет на голи домашни листови, микрофибер, дополнителни перници, целосен XL, таупе

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Нашиот комплет за листови за собирање 1800 доаѓа со 2 дополнителни перници и ги карактеризира нашите ексклузивни предиво од микрофибер со ултра-дишење, кои се лесни години пред натпреварот. Микрофибер предивите се познати по нивната уникатна јачина и издржливост и се двојно четкани за оптимална мекост. Beе бидете воодушевени од тоа колку се меки и луксузни овие листови, секој кревет заслужува сет. Тие имаат неверојатно кадифено чувство што е меко на допир, ќе се разбудите секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Нашите чаршафи се отпорни на брчки, хипоалергични и отпорни на грини од прашина, одлични за оние кои се склони кон алергии! Ibrивописните бои нема да избледат, дури и по безброј миење. Машината што се пее, се суши брзо на суво суво. Не е потребно пеглање или комплицирано чистење! Комплетот со целосен XL лист вклучува 4 стандардни перници (20 "x 30"), 1 полн XL вграден лист (54 "x 80" x 15 "џеб) и 1 целосен XL рамен лист (81" x 104 "). Целосно целосно Еластизиран вграден лист е дизајниран да го прегрне вашиот душек длабок до 15 инчи. Нашиот голи дома 6 парчиња, премиум постелнини сет е дизајниран со дишеност во умот за да обезбеди кадифен удобност и за летни и зимски ноќи. Искусете го најновиот во технологијата за постелнина со нашата уникатна Процес на хидро-четка за исклучителна мекост. Нашите долготрајни, трајни листови отпорни на дамки се направени да траат. Нашите постелнини за микрофибер е хипоалергичен и совршен за оние со алергии или астма. Нашите чаршафи се отпорни на брчки и нема да избледат, дури и по безброј миења . Фрли ги во машината за перење во ладна вода и смали се на тивок.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Искусете луксуз како никогаш порано не сте се чувствувале Лизгајте се меѓу кориците и оставете си wallид �

Овој сет на египетски памучни листови од 1000 нишки е наша најдобра постелнина на располагање Нашите чарш

Комплетна / кралица : (1) рамен лист, (1) вграден лист и (2) стандардни перници за стандардна големина...

Лизгајте се во луксуз, исклучително мазно и меко на допир, сетот на броењето на броењето на широководот �

Длабокиот џеб вграден лим мерки и се вклопува во душеци длабоко 1416 инчи Нашите луксузни чаршафи се цврс�

Клиентите на хотелот ги оценија овие чаршафи како многу удобни, меки и мазни Луксузот ги исполнува перф�

Elegant Comfort ® Elegant Comfort® Dimensions со големина на кралицата рамен лист 102 "x 90", поставен лист 80 "x 60", 2 перници 20 "x 30"

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок сет за дишење, к

Богатството во текстурата и бојата ве чека во овој прекрасен сет на ленти за ленти со памук дамаск Овој �

Сакајте го изгледот на Burlap, но сепак сакате пријатно? Сетот за листови Монако е совршен за вас! Нежните, м

Нашиот ултрамек, 100% долг органски памук вграден лист ја прави совршената основа за вашиот најдобар ноќе

Нашиот комплет за памучни фланели од Тори Лејн се направени од најдобрите предива од памук Тие обезбеду

Детали во собата вклучува еден вграден лист; Еден рамен лим и перница (с Достапно во разноврсно непце со

Убавината спиење започнува со луксузни материјали и раскошни детали Освежете го изгледот на вашата пос

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобно ноќно спиење со исклучително тенок сет за дишење �

Значи, ние ги искористивме нашите децении стручни знаења за постелнина за да го создадеме овој совршен �

Овие супермеки листови се одличен начин да помогнете да бидете сигурни дека сте во чиста удобност цела �

Снабдувањето со магла во Лондон излезе со совршен сет за миење на едно / користете едно сценарио Секој с�

Неговите ултрафинирани предива и микро вентилирани ткаени ткаат пот и дамки, правејќи кратко миење на л

Scroll