Новак
Обвивки од египетска памучна перница од памук, 20 72

Обвивки од египетска памучна перница од памук, 20 72

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 175.84

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, Единствени случаи на перници за каросерија за поволни цени нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред набавката и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на мониторинзите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студијата. 72 ", светло розов 100% египетски памук. 300 броење на нишки. Затворање на пликови. Цврста боја. Вклучува само 3 парчиња перници за тело. Перница не е вклучена. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Земја на потекло : Увезен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100% памучен материјал, мек, издржлив и лесен Затворање на пликови.Нашите капаци за памучни перници се диз

Спијте удобно и лесно одморете се со нашите подобри домови и градини 300нишки со 100% отпорен на памучна бр�

Шарени перници се направени од 100% микрофибер, така што нашите перници се прилично удобни, дишење и издрж

Направено од висококвалитетна сатенска свилена ткаенина, уникатната перници за поволни цени нуди не са

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна тек�

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстур

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на договори нуди �

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за карос�

Изработено од ткаенина за дамки од Полтер, уникатни поволни перничиња, нуди не само мека и удобна тексту

Направено од микрофибер ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна тексту

Направено од 100% долги чешли чешлани памук, ткаење на броење од 600 конец, уникатни поволни перници за перн

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и о

Изработена од 100% висококвалитетна и издржлива ткаенина со кадифе од полистер, оваа уникатна договори з�

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна тек�

Уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени не нудат само мека и удобна текстура, туку и �

Овој супер мек и ситен сет за броење на перници со 300 нишки е 100% памук и се нуди во низа бои Сетот вклучува

Veratex, Inc Supreme Sateen 500Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk : Стандардна големина : 20 "x 30 " Големина на кралот : 20 "x 40 " 100 проценти �

Scroll