Новак
Голи дома светло сива микрофибер перница сет, хипоалергичен, крал сет од 2

Голи дома светло сива микрофибер перница сет, хипоалергичен, крал сет од 2

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Светло сива микрофибер перница сет, хипоалергичен, сет на крал од 2 Уживајте во голи дома премија ултра меки перници комплети за удобни ноќи спиење! Овие перници обезбедуваат долготрајна живописна боја со мек буден допир што не може да се победи. Голи домашни перници се совпаѓаат со голи чаршафи за постелнина. Луксузна мекост на постелнина дури и помека од високото броење на египетскиот памук. Машинска миење за лесна нега. Што е вклучено : 2 перници со големина на кралот (20 "x 40"). Премиум квалитет и удобност : После долг ден, ништо не е подобро од поставувањето и доживувањето на неверојатната удобност на микрофиберските перници на голиот дом. Нашиот уникатен процес на хидро-четка создава исклучителна мекост и долготрајна издржливост што го прави совршен придружник за вашата перница . дишете лесно : будете се чувствувајќи се освежено секое утро. Нашата ткаенина за дишење, микрофибер е хипоалергична и совршена за оние со алергии или астма. Престанете да се населувате за просечно и третирајте се на одличен ноќен сон . Лесна грижа : Машината што може да се пее на ладно. Tumble Dry Low . Сертифициран за задоволување : згора на дамките, избледени и отпорни на брчки, овие перници се OEKO-Tex Standard 100 овластени за да се исполнат високите стандарди за безбедност и животната средина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Останете уверени : вашите први 30 ноќевања се на нас Направено со екстра мек турски памук за врвно чувств�

Бидете подготвени за следното спиење со нова сатенска перница и маска за очи поставени од Бетси nsонсон..

Изработено од ткаенина за дамки од Полтер, уникатни поволни перничиња, нуди не само мека и удобна тексту

Направено од 100% долги чешли чешлани памук, ткаење на броење од 600 конец, уникатни поволни перници за перн

Спијте удобно и лесно одморете се со нашите подобри домови и градини 300нишки со 100% отпорен на памучна бр�

Изработено од четкана микрофибер ткаенина, ткаење од 1800 серии, ткаени ткаенини со голема густина, уника�

Луксузот е сè во деталите Можете да ја реновирате и редекорирате целата своја спална соба, но ако ја ста�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на договори нуди �

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за пово�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за карос�

Донесете сонувачка мекост во вашиот кревет со нашиот комплет за пребројување на памук со нишки од милис

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец з

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец з

Veratex, Inc Supreme Sateen 500Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk : Стандардна големина : 20 "x 30 " Големина на кралот : 20 "x 40 " 100 проценти �

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна тек�

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, Единствени случаи на перници за каросерија з

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, Единствени случаи на перници за каросерија з

Направено од висококвалитетна сатенска свилена ткаенина, уникатната перници за поволни цени нуди не са

Наменето да го внесе луксузот на салонот во вашиот дом, 100% чиста свилена перница е олицетворение на без �

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Изработена од 100% висококвалитетна и издржлива ткаенина со кадифе од полистер, оваа уникатна договори з�

Случајот за перници на Клара Кларк Премиер 1800 е одличен избор за оние што бараат утеха Овие пријатни пер

Четканите перници за тело се изработени од 110 GSM микрофибер полиестерска ткаенина, украсена со рабови на

Scroll