Новак
Chama Short Schaive Pulverove

Chama Short Schaive Pulverove

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Инјектирајте светли флорали во вашата нова сезонска колекција со овој врв. Однесете го на следното лето пикник. Ласкава силуета за замав со А-линија, флертниот дизајн на ладно рамо, го прават овој врв совршено парче за датумите за ден, среќните часови и да го натопи сонцето. Погодна сезона : пролет, есен, лето. 95% полиестер, 5% спандекс. Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши од белиот / линијата. Направено од 95% полиестер, 5% спандекс, меката ткаенина дава опуштено чувство и женските стилови се дизајнирани да носат убаво цел ден . лажички врат. Кратки ракави со ладно рамо. Цветен принт. И, силуетата што ја лани фигурата А нуди икона вклопување . детална шема и детали за стратегиски пресеци, го даваат овој врв, сигурно да ги осветлите вашите расположенија и вашата облека . Совршен од секојдневно ноќевање, тим со фармерки и сандали За дневен стил без гужва, или издигнете го вашиот изглед со пар глам клинови. Парот со сè за тренд изглед, тоа е удобен избор да се носи на обични состаноци со пријатели и семејство.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вашиот официјален летен врв на сезоната од фармерките на Софија, во кој има флертен вратоврски предност

Врвовите за жени со врвови на вратот, долги ракави и цветни печатени Пар со фармерки и хеланки за опуште�

Класичен и панел за панели на панелот Cami Top може да ја ажурира вашата гардероба оваа сезона...

Chiftиновски блуза од 3 / 4 bellвонче, шифон блуза со блуза за жени Камитис, исечена од получиста проток шифон �

Овој подобар од основниот врв од Time и Tru има забавни ракави на ракави со флерт VNeckline Изработена во удобна

Време за пресврт! Овој плетен врвот инспириран од кикирики е само она што ви треба за да ја разнишате ваш

Се чувствувате сино? Подигнете ја вашата гардероба со овој врвот на завиткување на долги ракави од етик�

Украсено со цветен принт за изглед, овој врв сигурно ќе служи како фокусна точка на многу ансамбли...

Дизајнирано со чипка за гледање на ова прекрасно парче, ќе демонстрира индивидуален шарм за да привлече

Овој фустан со краток ракав има забавен тропски дизајн на овошје на мека лесна плетена ткаенина, тркале�

Scroll