Новак
Women'sенски ракав плетен со јазичиња за вратот на екипажот и ролни

Women'sенски ракав плетен со јазичиња за вратот на екипажот и ролни

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 303.84

Овој обичен возач од страна на Leенски 3/4 ракав плетен со јазичиња за вратот на екипажот и ролни е сезонски главен и е совршен со возачите на Ли Деним. Стајлингот веднаш ве слабее заедно со ракавите на табулаторот Roll. Дизајнирано да се движи со вас, овој врв ќе ве натера да се чувствувате пријатно во текот на целиот ден. Пар со омилени фармерки или панталони. Возачи од страна на Leенски 3/4 ракав плетен со јазичиња за вратот на екипажот и ролни : возачи на Ли. 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно. Плетена кошула. 3/4 ракав w/ ролни јазичиња. Деколте на екипажот. Хитови на колк. Достапно во разновидни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Одете од работа за да играте беспрекорно во овој современ врв од Time & Tru Во најразлични модерни отпечатоц

Задоволете ги вашите потреби за џемпер со удобно секојдневно суштинско значење од време и TRU...

Барате совршен врв на сатенски резервоар? Овој врвен женски располага со ленти за шпагети, детали за три

Ова е тренд десно, паднато на врвот на рамото со странични парчиња и детали за ребрата, создава одличен г

Врвот на чипка става женски спин на секој ден или ноќен изглед со шармантна женствена силуета...

Додадете малку без напор стил на вашата секојдневна гардероба со оваа ткаени јакна од блуза со Ками од в

Секојдневен фустан во елегантен контраст на мрежата на мрежи Врвот на пилумот со ритли и чист дизајн со

Кошулата за кариера на Lee Riders Women's 3 / 4 ракав, нуди јасен, без напор стил дизајниран да ја ласкави вашата фи

Овој фустан со краток ракав има забавен тропски дизајн на овошје на мека лесна плетена ткаенина, тркале�

Овој минималистички дизајн со изопачен половината го поставува овој врв од останатите Оваа блуза усвој

Scroll