Новак
Уникатни поволни цени за класична канцеларија за Women'sенски V Reck Classic Classe

Уникатни поволни цени за класична канцеларија за Women'sенски V Reck Classic Classe

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Оваа сериозно шик кошула со долги ракави е совршен начин за елегантно подигнување на секоја облека. Во црвена мазна ткаенина, ова може да се стилизира нагоре или надолу без оглед на приликата. Само ставете го предниот дел во црни или бели панталони за еден ден во канцеларијата. Occaion : Носете на работа, бизнис, состанок. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот се носи во големина xs. (Висина : 5'9 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35,4 инчи, рамо : 15,75 инчи, тежина : 125,2 фунти) мерење (во инчи) големина - Подготвување на градите Ширина на рамото Вкупна должина 37 3/4 - 14 5/8 25 5/8s - -39 3/4 - 15 1/8 26 1/8m - 41 3/4 - 15 5/8 26 3/4 L 44 7/8 - 16 3/8 - - 27 3/8xl 48 - 17- - 28 Единствени поволни цени Classенски V врат Класичен канцеларија за работа со долги ракави кошула 100% полиестер. Увезена. Цврста боја. Копче манжетна. V вратот. Долг ракав. Машина машина Измијте ладно со слични бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој подобар од основниот врв од Time и Tru има забавни ракави на ракави со флерт VNeckline Изработена во удобна

Секојдневен фустан во елегантен контраст на мрежата на мрежи Врвот на пилумот со ритли и чист дизајн со

Изработено во памук со плетенка, оваа кошула со долги ракави Хенли од време и вистинито го врти вашиот о�

Затворање : стил на пуловер Грижа : Машината за перење Врзете ракав блуза за очи за жени од пионерската ж�

Надвор од основните, копчето Pioneer Woman Down Tunic е прекрасен додаток на вашата гардероба Одликувајќи се со тк�

Романтиката е во воздухот Оваа женствена блуза има детали за врзување на лесна ткаенина Затегнете го во

Womenенски плетени туники со долги ракави со долги ракави Шеврон лента со голема, голема, смела шема на цик

Останете топло и стилски кога ќе се лизнете во оваа симпатична и пријатна хаци плетена туника од време и

Врвен тренд Незгодниот, проточен рафлен завиткување од фармерките Софија од Софија Вергара е направен �

Tt ls vneck Hacci Time and Tru Women's VNeck Hacci Top : Model Meerments : Height 5'9.5 ", Bust 34" B, половината 25 ", колковите 35" Моделот носи големи�

Времето и Тру тоа го прави повторно со мила врвот со замотани детали Носете го во канцеларија и транзици

Салон за N стил со пријатниот врвен долг ракав на Дерек срце и панталони со џогер Заврши со малку спандек

Пронајдете ја вашата нова омилена блуза со овој женски долг балон ракав селанец од време и Tru Достапно в�

Scroll